Кому і як можуть заблокувати зарплату через неявку до призовної комісії: відповідає економіст


Потраплення до Єдиного реєстру боржників може спричинити багато проблем для військовослужбовців.

Після нового Білл Що стосується мобілізації, то суспільство активно обговорює одну з її скандальних норм, яка забороняє неплатникам розпоряджатися власними коштами, які, наприклад, розміщені на банківських рахунках чи банківських картках.

Кому і як саме можна заблокувати зняття коштів, які вже перераховані на ваш банківський рахунок – про це в коментарях для ТСН.ua – сказав авторитетний економіст Олег Пендзин.

«Я вірю, що під час обговорення вони (автори законопроекту – ред.) пояснять, про що йдеться», – каже Олег Пендзин. – ТКК зможе накладати штраф без складання адмінпротоколу. А накладення штрафу, несплаченого у визначений законом строк, автоматично внесе винного в порушення до Єдиного реєстру боржників. Завдяки цьому механізму вони будуть використовувати цей реєстр. Тільки так можна забезпечити конституційність таких документів. Це означає, що вони хочуть надіслати повістку електронною поштою. Людина не з’явилася вчасно (до СЦК – прим. ред.) і була оштрафована на кілька тисяч гривень. Я не знаю, які будуть умови погашення. У разі несплати пені особа вноситься до реєстру боржників. Якщо людину вносять до цього реєстру, то з нею починає роботу виконавча служба, яка може заблокувати рахунки та заборонити продаж майна. Це означає, що вони хочуть створити такий механізм».

За словами Олега Пендзіна, в остаточному варіанті так Біллзвісно буде трохи інакше.

«Вони всі політики. Всі страшенно бояться завершити політичну кар’єру. Те, що там (у законопроекті – прим. ред.) написано – це жах і сльози. Думаю, ця норма зникне. І величезні штрафи, про які ми говоримо», – каже економіст.

Раніше повідомлялося, що юристи розглядали новий законопроект про мобілізацію порушення принципів демократії.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая 26 грудня Зеленський провів нараду щодо нападу Росії на Херсон
Следующий Україна виконала ще одну вимогу МВФ - про що ми говоримо - Гроші

Нет комментариев

Оставить комментарий