окупанти рушили на Запоріжжя – яка ситуація на півдні


Противник перекинув свої зусилля на Донецьку область.

Ситуація на півдні Україна залишається напруженим – російсько-окупаційні війська продовжують обстріли. Водночас ворог дещо переорієнтував свої зусилля на Запоріжжя.

Про це в ефірі розповіла керівник Спільного прес-центру з координації сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк. БЕЗКОШТОВНИЙ БУДИНОК.

«Наприклад, якщо ми говоримо про Запорізький напрямок у нашій зоні операції, то тут зусилля противника просунулися в район Донецька-Старомайорського району. Більшість обстрілів там за останню добу – вісім, і коли ми визначимося, перевірте щільність оборони біля Роботіно», – зазначила вона.

Гуменюк також додав, що противник чотири рази намагався штурмувати плацдарм на лівому березі в бік Херсона. Проте в результаті втратив 60-70% штату.

За її словами, у противника є проблеми з формуванням ударних груп. Противник досі шукає підрозділи, готові сформувати такі штурмові групи.

«Тому що навіть при такій кількості людей є проблеми зі створенням десантно-штурмових підрозділів», – сказав Гуменюк.

Також окупанти намагаються утримувати чисельність свого дніпровського угруповання на рівні близько 70 тисяч осіб, час від часу змінюючи підрозділи, які беруть участь у більш інтенсивних боях на сході України.

«З третьої лінії глибокого тилу ближче до лінії зіткнення переміщено кілька підрозділів спеціалізованого профілю – ударні, спецназ, тому що втрати особового складу штурмовиків є серйозними і потребують щоденного поповнення», – підсумувала Наталія Гуменюк.

Нагадаємо вам про це Путін наказав окупувати Хасів Яр у «символову дату» – росіяни активізувалися та тиснуть на місто (карта).

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Призов до Збройних сил України: як це виглядає, хто йде в армію та чи є охочі служити в армії?
Следующий Зеленський відреагував на ракетний обстріл Чернігова 17 квітня

Нет комментариев

Оставить комментарий