Військовий назвав подружками окремих чоловіків — про кого йдеться.


Повідомлення про чоловіків, які мають бути в Силах оборони, або працювати на “оборонку”, викликало шалену реакцію в соцмережі.

Політтехнолог і вчений Петро Охотін, який під час повномасштабного вторгнення РФ записався до Тероборони Києва і тепер служить у Силах оборони, вважає “неповноцінними” чоловіками тих, хто не був мобілізований і не працює в оборонній сфері.

Про це він написав у п’ятницю, 15 грудня, на своїй сторінці у Facebook.

“Чоловік, який не працює на оборонку і не перебуває в Силах оборони, – подружка”, – заявив Охотін, викликавши шквал коментарів під своїм повідомленням.

У багатьох коментарях користувачі соцмережі не погоджуються з таким категоричним твердженням. Зокрема, автору повідомлення наводять приклад цілком чоловічих професій, не пов’язаних із оборонною сферою, але без яких життя в українських містах та селах могло б зупинитися.

У коментарях пишуть:

  • “Не чекала від тебе такого спрощення. Я знаю справжніх чоловіків, які працюють у пологовому будинку та в інституті раку. Можу навести інші приклади”;
  • “Я знаю цивільних, які у прифронтових зонах постійно працюють під обстрілами та знаю “військових”, які два роки сидять у тилу і до фронту навіть близько не наближалися”;
  • “А не може людина, перебуваючи не в Силах оборони, приносити користі для оборони більше, ніж ті, що військові, але за фактом пригріли собі в тилах теплі місця, і за фактом протирають штани, і каламутяться на схемах і хабарах, як наприклад купа військовокомів?”.

Особливо це повідомлення зачепило тих чоловіків, які працюють у критичній інфраструктурі.

“Видали свою посаду, образливу для великої кількості чоловіків, яких просто неможливо замінити жінками, без роботи яких настане колапс у тилу, на прифронтових територіях, бо не буде ні зв’язку, ні води, ні газу, ні електрики, ні чого пожерти, ні ще багато чого… У мене колеги, з Укртелекому, загинули позаминулого року, вибухнувши на міні, в тому самому місці, де до них їздив наш підрозділ по роботі. Але нам пощастило, а їм ні, на жаль. П’ятеро моїх колег по підприємству було поранено на Харківщині, від прильоту бомби з літака, дякувати Богові всі вижили. Усі мої “подружки”, включаючи і мене, маємо стильні прикраси у вигляді бронежилетів та шоломів, щоб під час роботи виглядати красиво, бо іноді (особисто я був за 800 метрів) буваємо у прямій видимості поціновувачів краси”, – написав один із таких працівників.

Петру Охотіну довелося у коментарях уточнювати, що він мав на увазі під словом “оборонка”. “Критичну інфраструктуру я відніс до “працюючого на оборонку”. Лікарі одразу було поставлено на облік. І ця професія випадає з-поміж інших. Піст – реакція на втечу від мобілізації та очікування чарівника на блакитному гелікоптері”, – пояснив він.

Однак, на думку багатьох користувачів соцмережі, цим повідомленням Петро Охотін надто перегинає ціпок. Коментатори звертають увагу на таке:

  • “Знецінення та приниження – дуже тупі та зовсім не ефективні інструменти мотивації мобілізації до лав ЗСУ. Хіба що вам просто хотілося когось принизити та знецінити, тоді вам це вдалося на 1000%;
  • “Щось схоже на поняття в зоні … там було поділ на братву, мужиків та подружок”.

Нагадаємо, нардепка з комітету Нацбезпеки Мар’яна Безугла знову потрапила у скандал, запропонувавши зрівняти чоловіків та жінок під час мобілізації.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая У Києві працює ППО - Київ
Следующий На Волині "свідок Єгови", який має трьох дітей, відмовився від мобілізації: суд його покарав

Нет комментариев

Оставить комментарий