Коли закінчиться війна в Україні: військові дали прогноз


За словами військових, кілька операцій можуть змінити хід війни.

Якщо Україна не знайде рішення, яке переломить хід війни, вона затягнеться надовго. Люди повинні розуміти, що це не місяць, не рік, це ще багато часу.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю для ТСН.UA розповів колишній боєць “Азову”, боєць 3-ї ОМСБр та викладач Військово-командної школи ім. Полковник Євген Коновалець з позивним «Мактавіш».

«Я думаю, що більшість людей глибоко це розуміють, але не хочуть цього. Тому що у нас справді такий менталітет, що ми хочемо всього й одразу. Якщо я щось роблю зараз, я хочу побачити результати завтра. Цього, на жаль, не буде. Бо війна – це війна двох сторін. Незалежно від того, наскільки успішно ми атакуємо або знищуємо ворога, ворог також навчається і робить певні контратаки. Більшість розуміє, що це довгострокова гра, що нам потрібно об’єднуватися і дуже акуратно працювати в цьому напрямку», – каже військовий.

За його словами, війна дуже динамічна – сьогодні ми на цих напрямках, позиціях і наступного тижня наші кілька успішних операцій могли змінити хід війни.

«Але Росія також може змінити хід війни, якщо зробить це у відповідь. Нам доведеться довго грати з ними, шукаючи способи їх ефективного знищення. За книгами Радянського Союзу, воювати вже не можна. Технологія більше не працює у великих групах людей, оскільки це FPV. Зараз настав момент, коли обидві сторони шукають вирішення цієї проблеми. Визначення того, як ми можемо ефективно змінити хід війни. Тому що зараз, як би це не звучало, ми застрягли», – сказав Мактавіш.

Військові кажуть, що це плюс для України, тому що ми стоїмо в обороні і ми одноманітні».«знищення» російських наступальних засобів.

«Коли мине момент їхніх наступальних дій, коли вони мають перегрупуватися, треба щось робити, проводити якісь операції, щоб переломити хід війни. Якщо ми цього не зробимо, війна затягнеться надовго. Люди повинні розуміти, що це не місяць, не рік, це дуже багато часу. Якщо ми не знайдемо рішення, як і Росія, ми зупинимось на цій позиції, яка перетягне питання переговорів і заморожування конфлікту. Для нас це буде мінус, для Росії – плюс», – сказав Мактавіш.

За його словами, Україна не отримає допомоги від Заходу і їй доведеться «працювати» власними ресурсами.

“Росія за цей час підготується і через кілька років повернеться до нас знову з новим потенціалом і новими агресивними бажаннями. Треба розуміти, що це займе багато часу”, – каже військовий.

Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням Солдат 3-ї ОМСБр «МАКТАВІШ»: Ми все одно програємо і це треба визнати! Кожен день вирішальний!

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Різдво в Україні – привітання від Зеленського, Залужного та Шмигаля
Следующий Велика Британія прокоментувала військову допомогу Україні у 2024 році

Нет комментариев

Оставить комментарий