командир батальйону з Авдіївського напрямку закликав до мобілізації хлопців 18–21 років – Україна


командир батальйону з Авдіївського напрямку закликав до мобілізації хлопців 18–21 років - Україна

Командир батальйону з Авдіївського напрямку пояснив, чому потрібно знизити вік мобілізації та залучити до бойових дій молодих хлопців.

Командир 2-го механізованого батальйону окремої Президентської бригади ЗСУ Ігор Губаренко, який воює на північному фланзі в напрямку Авдіївського, різко висловився про необхідність зниження віку за мобілізацією.

Про це він сказав в інтерв’ю «Українська правда».

За це, зокрема, виступає Губаренко солдат строкової служби.

“На початку війни у ​​нас були призовники – хіба це не військові? Це не військові, які пройшли професійну підготовку за своїми спеціальностями? Хіба вони не повинні воювати? У нас в батальйоні призовники воювали – Мені було 18, 19, 20, 21 рік, і я дуже сильно боровся. Поки що ті, хто залишився, підписали контракт і воюють», – каже командир.

На його думку, якщо хтось у 18 років має паспорт, може вживати алкоголь, курити і ходити на дискотеки, то він може битися.

«Наші контрактники воювали краще за інших, витягнув агрегат, були рушійною силою. Але зараз їх у нас уже немає. Їх або повертали у військову частину, або підписували контракт, — розповідає командир батальйону.

Він зазначає, що чоловіки Люди старше 40 років часто не можуть ефективно боротися за станом здоров’я.

За словами військових, після 40 років у людей у ​​стресових ситуаціях розвиваються хронічні захворювання – виразки, тривалі переломи ніг і суглобів, гіпертонія, травми тощо.

«Багато, прикриваючись цим, ухиляються від виконання завдань. Якщо йому лікар написав «звільнення від виконання певних завдань» або «надає лікарняний», я не можу його кинути в кювет», – пояснив комбат і зазначив, що є З молодшими солдатами таких проблем немає, тим більше.

Зниження віку за мобілізацією: що відомо

Нагадаємо, наразі в Україні не підлягають мобілізації особи віком від 18 до 27 років (крім осіб, які мають військовий стаж, проходили військову службу або навчалися на військовому факультеті).

Вже у травні 2023 року Верховна Рада підтримала рішення про зниження мобілізаційного віку з 27 до 25 років. Однак президент Володимир Зеленський поки не підписав цей документ.

У Збройних силах України пояснили, що зміна полягатиме у зниженні віку призову з 27 до 25 років.

Раніше командир першого десантно-штурмового батальйону третьої ОСБр ЗСУ Петро Горбатенко закликав до призову, особливо хлопців 18-20 років.

Український військовий і керівник ініціативи A.Drones Юрій Касьянов також вважає, що необхідно знизити вік під час мобілізації не до 25, а до 20 років.

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Проти начальника міліції Київської області розпочали службове розслідування: у чому причина?
Следующий В ЗСУ заговорили про жахливі проблеми з ротацією – як відомо – України

Нет комментариев

Оставить комментарий