Ледь залишились живими: постраждала з Нікополя розповіла про обстріли своєї домівки |


Насті Нагай 15 років. Коли стався ворожий обстріл, вона була у себе в кімнаті. Разом з дівчиною в приватному будинку знаходились її батьки, молодший брат і дядько.

«Спочатку ми почули сильний вибух поряд. Одразу почали збиратися, як тут прилетіло прямо по нашій хаті. Вщент знесло дах, кухню, ванну кімнату і завалило підвал», – згадує дівчина.
Настя постраждала більше за інших. На щастя, обійшлося без критичних уражень, фізично вона отримала лише осколкові травми. Втім, психологічно Насті набагато важче:
«В мене була дуже сильна істерика. Ми ледь вибрались з дому через отвір між спальнею та кухнею. Не було чим дихати, всюди пил та запах газу. Пощастило, що він не загорівся. Двері були завалені. А я вся у крові – з голови до ніг».

За словами лікарів, Настя пробуде у лікарні найближчі кілька днів.

«Наразі їй капають антибіотики та знеболюючі. Серйозних травм немає, слідкуємо, аби зовнішні поранення загоїлися без ускладнень», – розповів лікар дівчини.
До медзакладу Настю доставили вчора. Наразі її фізичному здоров’ю нічого не загрожує, але з дівчиною працює психолог. Разом із Настею у палаті знаходиться її бабуся Тетяна Григорівна. Жінка зізнається: шокована тим, що довелося пережити родині.

«Ніхто не очікував, що вони стрілятимуть по приватним будинкам. Вони просто хочуть винищити нас, жителів Нікополя». Наразі батьки Насті знаходяться у Нікополі, розбирають завали та намагаються знайти хоч якісь вцілілі речі. Дому в них тепер немає.

«З деяких домівок поряд люди не змогли вибратися. І це не лише приватний сектор. Снаряди влучали і в багатоповерхові будинки у центрі міста», – розповідає бабуся Насті.

Нагадаємо: в ніч проти середи російськими окупаційними військами по Нікополю було випущено близько 30 снарядів. Двоє людей загинули. Ще дев‘ятеро дістали ушкодження, з них – четверо діти.

!IMG_4210 !IMG_4217 !IMG_4270 !IMG_4298

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Дві сучасні операційні лампи EM-LED5+5 (5 PETAL) отримав один з медзакладів Дніпропетровщини, в якому рятують поранених бійців |
Следующий 135 вихованців дитячих будинків Дніпропетровщини зараз живуть у Нідерландах та Швейцарії |

Нет комментариев

Оставить комментарий