Метою ворога омбудсмен назвала Україну


Лубінець зазначив, що росіяни почали масово звертатися до родичів українських полонених і запевняти їх, що це українська сторона блокує переговори.

Росія знову відкладає обмін полоненими. Це робиться спеціально, щоб залучити родичів військовополонених до дестабілізації ситуації в Україні.

Про це заявив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі з родичами українських військовополонених і зниклих безвісти, повідомляє «Укрінформ».

«Росіяни максимально затягують процеси обміну. ​​Я хочу, щоб усі чітко розуміли, що домовитися непросто. На полі бою видно, як росіяни підступно напали на нас, і так вони ведуть переговори», – каже омбудсмен.

Він нагадав, що був період, коли обміни взагалі не проводилися і вони були заблоковані. Лубінець упевнений, що російська сторона зробила це навмисно.

«Це був їхній новий підхід, коли вони спробували залучати до дестабілізації родичів військовополонених соціально-економічну та політичну ситуацію в Україні», – зазначила Омбудсмен.

Окупанти цинічно вимагають від родичів ув’язнених виходити на акції протесту, перекривати дороги та блокувати діяльність адмінбудівель.

“Ми побачили їхній новий підхід до дестабілізації України. Наразі ми здійснили три обміни цього року, і я сподіваюся, що найближчим часом їх буде більше. Принаймні ми над цим працюємо”, – зазначив Лубінець.

Водночас він пояснив, що не проти організації різноманітних заходів родичами українських військових і просто небайдужими громадянами.

Зокрема, на його думку, мітинги мають проводитися перед представництвом Міжнародного комітету Червоного Хреста. Це єдина міжнародна організація, яка має захищати права військовополонених.

Чого не варто робити родичам військовополонених

Речник зазначає, що немає потреби називати конкретні імена чи влаштовувати флешмоби проти конкретних людей.

“Як тільки це відбувається, як тільки одна людина стає надто відомою, ми бачимо, що росіяни продовжують її стежити. А потім вимагають зовсім інші умови для звільнення такої людини. Тому цього робити не треба”, консультує Дмитро Лубінець.

Нагадаємо, на початку лютого Україна повернула з російського полону ще 100 захисників. Найстаршому було 62, наймолодшому 20.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про ситуацію на фронті та нарощування потужності Збройних сил України
Следующий Зеленський розповів про українські безпілотники далекої дії та атаки на цілі в РФ

Нет комментариев

Оставить комментарий