Микола Лукашук підписав меморандум про співробітництво між Люксембурзько-Українською Торговою Палатою та Дніпропетровською облрадою


 

 

Дніпропетровська обласна рада продовжує розвивати міжнародне партнерство задля залучення інвестицій в область. Зараз у цьому процесі ключову роль відіграють саме органи місцевого самоврядування, адже кошти з Євросоюзу надходитимуть до обласного бюджету.

 

Завдяки налагодженню зв’язків із потенційними партнерами та інвесторами, наш регіон зможе отримувати гроші для розвитку, відбудови та інших нагальних потреб.

 

«Для мене дуже важливо, щоб Дніпропетровщина була гідно представлена у Європі, зважаючи на орієнтир нашої держави на Євросоюз. Вдячний, що задля підтримання гідного діалогу нас запросили взяти участь у підготовці до форуму «Ukraine – EU Accession and Defense», який відбудеться у лютому в Люксембурзі. Тож матимемо змогу бути почутими в ЄС щодо відбудови та захисту України. Щиро вдячний нашим люксембурзьким друзям! Разом йдемо до Перемоги!» – поділився Микола Лукашук.

 

 

Зокрема, представників Люксембурзько-Української Торгової Палати цікавить співпраця у напрямку впровадження нових технологій у сфері енергетики на комунальних підприємствах, у медзакладах. Обговорили й питання запрошення наших жінок, які займаються бізнесом, лікарок, волонтерок у Люксембург.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Микола Лукашук відзначив педагогів Кам’янського напередодні Дня працівників освіти
Следующий «Студентська ракета» — новий проєкт розробила команда студентів ДНУ ім. О. Гончара.

Нет комментариев

Оставить комментарий