«Студентська ракета» — новий проєкт розробила команда студентів ДНУ ім. О. Гончара.


Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук познайомився з учасниками проєкту. Студенти розповіли про сам процес конструювання, виготовлення та випробування суборбітальних ракет-носіїв.

«Ці неймовірні хлопці та дівчата – студенти фізико-технічного факультету ДНУ ім. О. Гончара. На їхньому рахунку – успішний запуск надлегкої ракети на висоту 6500 метрів та спроба запуску на 40 кілометрів до початку повномасштабної війни.
Пишаюся, що в нашому університеті є такі надзвичайні перспективи!» — зазначив Микола Лукашук.

Також голова облради поспілкувався зі студентами про безпекову ситуацію в області, економічні перспективи й розвиток системи реабілітації військових та цивільних.

«Зокрема, поспілкувалися й з ректором, проректорами, викладачами щодо перенавчання ветеранів, які повертаються з фронту. Задля їхньої подальшої адаптації потрібні освітні програми, спрямовані на ветеранську спільноту. Їх потрібно буде впроваджувати у вишах та закладах профтехосвіти.
Дякую за цей змістовний діалог!», — підсумував Микола Лукашук.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Микола Лукашук підписав меморандум про співробітництво між Люксембурзько-Українською Торговою Палатою та Дніпропетровською облрадою
Следующий Все на землі від учителя: голова Дніпропетровської облради нагородив педагогів напередодні Дня працівників освіти

Нет комментариев

Оставить комментарий