Все на землі від учителя: голова Дніпропетровської облради нагородив педагогів напередодні Дня працівників освіти


Грамоти, відзнаки обласної ради, а також цінні подарунки – Микола Лукашук відзначив керівників закладів освіти до Дня вчителя.

«Наші освітяни навчають, надихають, огортають своїм теплом і турботою. Нині їм доводиться долати безліч викликів воєнного часу, виховуючи майбутнє покоління українців попри небезпеку та ризики. Вони успішно викладають онлайн і в укриттях, осилюючи, здавалося б, неможливе. Щиро радий привітати цих мужніх та відданих своїй справі людей! Пишаюся їхньою стійкістю, мудрістю, працелюбністю! Дякую за любов до дітей та України!» – сказав Микола Лукашук.

Розвиток держави залежить від освіченої нації. Задля цього педагоги докладають всіх зусиль й іноді також потребують допомоги, аби мати змогу гідно виконувати свої обов’язки. Над одним з нагальних питань для шкільних керівників нині працює постійна комісія обласної ради з питань науки, освіти, соціальної політики та праці.

«Будемо звертатися до Міністерства освіти і науки України, профільного комітету Верховної Ради, аби домогтися скасування заборони директорам шкіл викладати у своїх закладах. Табу навчати перешкоджає їм підтримувати кваліфікацію, професійні навички, тож сподіваємося на позитивне рішення!» – поділився Анатолій Коломоєць – голова комісії, начальник управління з питань охорони здоров’я, соціальної політики та розвитку освітньої галузі Дніпропетровської обласної ради.

Для освітян у цей складний час важливо відчувати подібну підтримку та знати, що їх розуміють.

«Мені відомо як тримати онлайн 30 першокласників. І як вгамовувати дитячий страх в укритті. Деякі з нас пішли на фронт і з окопів читають лекції. Щодня вчителі роблять надможливе задля наших дітей. Спалені нерви ніхто не розгледить, натомість побачать успішних українців, яких ми виховали. Приємно, що нашу працю гідно оцінили, дякую!» – розказала Наталія Олійник – виконуюча обов’язки директорки «Школи супергероїв».

На переконання Миколи Лукашука, українська освіта якісна і точно ефективна, адже ми нація, яка зупинила ворога!

Професійне свято вчителі відзначать цієї неділі – першого жовтня.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая «Студентська ракета» — новий проєкт розробила команда студентів ДНУ ім. О. Гончара.
Следующий Дніпропетровщина посіла почесне друге місце у Всеукраїнських змаганнях ГО ВФСТ «Колос».

Нет комментариев

Оставить комментарий