Миколу Лукашука обрали Першим Віце-Президентом Української асоціації районних та обласних рад 


Голова Дніпропетровської обласної ради взяв участь у з’їзді Української асоціації районних та обласних рад, яка обʼєднує обласні та районні ради нашої держави. На заході були присутні всі голови облрад нашої держави та майже всі голови райрад.  

 

Це 116 зі 141 представника місцевого самоврядування на регіональному та субрегіональному рівнях. Протягом останніх 13 років не було такого потужного представництва на з’їзді.

 

Сьогодні обрали Президента Асоціації –  голову Харківської обласної ради Тетяну Єгорову-Луценко.

 

 

Першим Віце-Президентом Асоціації став голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

 

«Вітаю Тетяну Єгорову-Луценко! Впевнений у подальшій плідній співпраці! Дякую за довіру команді однодумців, які мене підтримали! Разом працюватимемо задля розвитку наших громад, крокуючи до Перемоги!»– сказав Микола Лукашук.

 

 

Голову Павлоградської районної ради Дмитра Павлова обрали Віце-Президентом Асоціації.

 

Голову Криворізької районної ради Віктора Мудрого – членом Правління.

 

Обрали й Правління, Ревізійну комісію, повністю перезавантажили Асоціацію. Вона є потужною силою та буде відстоювати інтереси місцевого самоврядування на належному рівні. А також – разом з органами державної влади працюватиме на нашу Перемогу та відбудову країни.

 

На з’їзді обговорили й питання важливості місцевого самоврядування у процесі відновлення країни та наших подальших можливих дій задля ефективної роботи у цьому напрямку. Обласні та районні ради постійно комунікують з громадами, тож якнайкраще розуміють та знають їхні потреби. Це особливо важливо, враховуючи, що європейські інвестиції та допомога міжнародних партнерів надходитимуть на обласні бюджети.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Дніпропетровські спортсмени представили область на трьох турнірах з бадмінтону.
Следующий У Дніпрі відбувся будівельно-освітній форум

Нет комментариев

Оставить комментарий