Дніпропетровські спортсмени представили область на трьох турнірах з бадмінтону.

У Данії проходив турнір з бадмінтону Victor LBS 2023. На змаганні нашу країну представляли, зокрема, і обласні спортсмени. У фінал турніру пройшов Федір Тюрін, учень вищого училища фізкультури Дніпропетровської обласної ради. Він завоював 2 місце та отримав срібну медаль.

Також з 21 по 24 вересня у м. Київ проходила Суперліга з бадмінтону серед чоловічих та жіночих команд. Дніпропетровська область була представлена трьома чоловічими та однією жіночою командою.

Жіноча команда «Дніпро» зайняла друге місце серед пʼяти команд, представлених на турнірі.

До складу команди входили Бойко Катерина, Шевченко Дар’я, Батеженко Анастасія та Ніколаенко Дарʼя (ДЮСШ з бадмінтону ДОР).

Чоловіча команда «ДНІПРО-ОШВСМ» також зайняла друге місце серед 12 представлених команд! Вітаємо наших хлопців: Синицю Дмитра, Гаріста Сергія, Леонова Кирила, Дружченка Івана, Булденка Владислава, Колісника Олександра.

Дякуємо спортсменам за гарний результат та вітаємо наших тренерів.

Також з 22 по 24 вересня 2023 року у хорватському Загребі пройшов міжнародний юнацький турнір з бадмінтону «10th LI-NING Zagreb Youth Open».

Вісім спортсменів Спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону повернулися з нагородами. Вони отримали 14 медалей.

У віковій групі до 15 років Варвара Попережай завоювали 3 золоті медалі, Денис Мальнев — бронза та 2 золота, Анастасія Рубан виборола серебро та бронзу, Агата Риштовська — золоту медаль, так само як і Матвій Мізін, Валерія Юрченко завоювала третє місце.

У віковій групі до 11 років Гліб Кутовий завоював серебро та бронзу, третє місце виборов і Андрій Риштовський.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Микола Лукашук відвідав центр психічного здоров’я та медичної реабілітації у Кам’янському
Следующий Миколу Лукашука обрали Першим Віце-Президентом Української асоціації районних та обласних рад