Мобілізація випускників перед початком навчання в магістратурі чи магістратурі, – сказав Зеленський


Під час сьогоднішнього візиту Президента до Сумської області він поспілкувався зі студентами, які навчаються в області. Зокрема, у розмові було порушено питання про можливість активізації студентів після закінчення бакалаврату та перед початком подальшого навчання в магістратурі чи аспірантурі.

«Що стосується мобілізації, яка так чи інакше не змінилася з першого дня війни, я думаю, що якщо вони (зазначена категорія студентів – прим. ред.) не мобілізаційного віку, то не підлягатимуть. .” – пояснив президент.

За його словами, сьогодні в Україні поширена мобілізація, яка не змінюється за віком.

“Я думаю, ви знаєте, що був законопроект про зниження віку до 25 років, але він не стосується 23, 22 і 21 року. Зараз новий наратив, що 18-річних будуть мобілізувати. Ні”, – Зеленський. підкреслено.

Мобілізаційний Акт

Нагадаємо, наприкінці січня уряд подав до Верховної Ради оновлений законопроект про мобілізацію, в якому пропонувалося змінити режим її проведення. Перший варіант документа був запропонований парламенту наприкінці грудня, але був відкликаний після шквалу критики.

Нагадаємо, новий законопроект уже пройшов перше читання в Раді. Наразі у парламентському комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядається понад 4 тисячі поправок до законопроекту.

Як заявив нардеп Федір Веніславський, більшість поправок стосуються докторантів і спостерігачів від людей з інвалідністю.

Розгляд мобілізаційного законопроекту у другому читанні запланований на кінець березня, але нардеп Руслан Стефанчук зазначив, що термін розгляду залежить від того, як довго комітет розглядатиме поправки.

Нагадаємо також, сьогодні Міноборони поставило крапку в питанні, чи проводитиметься в Україні мобілізація з 18 років.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Втрати ворога – українські бійці атакували ворога з безпілотників – Україна
Следующий що зробили - цн - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий