Нова редакція законопроекту про мобілізацію вже готова – Рустем Умеров – Україна


У Міноборони заявили, що готові подати до Верховної Ради нову редакцію законопроєкту, який удосконалює мобілізацію.

У четвер, 11 січня, Міноборони підготувало нову редакцію мобілізаційного акту. Це сталося буквально через кілька годин після відкликання попередньої версії документа.

Про це стало відомо зі слів глави Міноборони Рустем Умеров.

«Наша команда вже підготувала нову редакцію законопроекту з урахуванням усіх пропозицій, які регулярно погоджувалися з народними депутатами на засіданнях Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Ми готові найближчим часом подати його на затвердження Уряду. .Початкову редакцію законопроекту відкликано», – сказав він.

Умеров наголосив, що українським військовим потрібна ротація, відпустка та можливість поновитися на службі.

“Наші воїни мають право знати, що їх чекає, і планувати своє життя. В акті про мобілізацію планується встановити чітку дату проходження служби за мобілізацією… Цей акт потрібен для захисту нашої країни і кожного воїна, який зараз на військовій службі”. фронт. Це потрібно якнайшвидше», – підкреслив міністр.

Умеров додав, що в робочій групі над проектом мобілізаційного закону півроку працювали представники всіх парламентських фракцій, команда Міноборони, Генштабу та низки інших міністерств і відомств. Після реєстрації законопроекту в парламенті разом з командою Міністерства оборони Верховний головнокомандувач, начальник Генерального штабу Шаптала взяв участь в обговореннях і закритих засіданнях. Умеров каже, що всі попередження “почуті і враховані”.

“Зараз політизуються і гальмуються критично важливі для держави питання мобілізації, військового поселення та ротації. Це неприпустимо під час великої війни”, – підсумував міністр національної оборони.

Нагадаємо, 11 січня після серйозних обговорень у Раді Кабінет міністрів офіційно відкликав скандальний законопроект про мобілізацію.

Цьому передувала масштабна дискусія в Раді щодо скандального документу. За результатами обговорення було вирішено повернути законопроєкт на доопрацювання, повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. У свою чергу голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія додав, що деякі положення документу прямо порушують права людини, а деякі сформульовані не оптимально.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський звинуватив партнерів у недостатній ППО
Следующий Зеленський заявив про підготовку наступу РФ до виборів Путіна

Нет комментариев

Оставить комментарий