Музична пауза: для лікарів і пацієнтів Дніпропетровщини влаштували симфонічний концерт


IMG 3501 1366x768 1
IMG 3501 1366x768 1

Струнне тріо «Світло м‘юзік» Дніпровської філармонії їм. Л.Б. Когана, за підтримки обласної ради, влаштувало для лікарів та пацієнтів одного із медзакладів Дніпропетровщини концерт. У такий спосіб музиканти хотіли підтримати медиків та хворих і відволікти їх від новин про війну.

«У нашому сьогоднішньому репертуарі — легка інструментальна музика. Вона різножанрова — є як відомі світові хіти, так і популярні українські композиції. Тож, переконана, кожний слухач отримав задоволення від концерту», — розповідає учасниця тріо Анастасія Кавун.

Концерт зібрав у залі аншлаг. Серед відвідувачок й мешканка Дніпропетровщини та пацієнтка пологового будинку Ірина.

«Послухала із задоволенням! Ініціатива чудова й я вдячна за неї виконавцям. Жива музика зачаровує та надихає», — ділиться враженнями жінка.

Начальнця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко каже: «Це перша подібна співпраця обласної ради й філармонії. Від початку війни ми успішно проводили в лікарнях регіону лялькові вистави, привозили для переселенців драматичні постановки, тепер долучаємо й музикантів. Бачимо, що люди з охотою відвідують наші благодійні концерти. Це піднімає їм настрій та дух, а отже ми рухаємось у вірному напрямку».

!IMG_3495 !IMG_3498 !IMG_3515 !IMG_3527

!IMG_3540 !IMG_3555 !IMG_3573

Предыдущая Дніпропетровщина продовжує працевлаштовувати медиків з інших регіонів. Які спеціалісти потрібні?
Следующий Привітання голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука та очільників міст і громад області з Днем вишиванки

Нет комментариев

Оставить комментарий