На території Дніпропетровської області немає жодного російського солдата — Валентин Резніченко |


Очільник обласної державної адміністрації, керівник Ради оборони Дніпропетровської області Валентин Резніченко розповів про ситуацію в регіоні. Наразі на Дніпропетровщині все під контролем: лікарні, магазини, аптеки працюють. Голова ОДА закликав не зводити на дорогах саморобні блокпости, адже вони заважають руху транспорту в містах та селищах. Через це можуть виникнути затримки постачання їжі та ліків.

«Прошу керівників всіх рівнів та підприємців не зводити укріпрайони й блокпости самотужки, а узгоджуйте свої дії зі штабом оборони. Не перегороджуйте траси, бо ми маємо лишити робочу інфраструктуру: вивозити сміття, доправляти продукти до крамниць та ліки до аптек. Затримка автотранспорту — недопустима», — сказав очільник обласноі державної адміністрації, керівник Ради оборони Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

Він також нагадав громадянам про те, що навчальних сирен в області нині немає. Всі сигнали тривоги — реальні й, почувши їх, люди мають йти до укриттів. Також в містах регіону створені чат-боти для інформування населення.

«Не зволікайте, почули сирену — в укриття. Це ваша безпека», — сказав Валентин Резніченко.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Коментар голови Дніпропетровьскої обласної ради Миколи Лукашука щодо ситуації на Дніпропетровщині станом на вечір 28 лютого |
Следующий Святослав Вакарчук розповів про реалії України та згуртованість нації |

Нет комментариев

Оставить комментарий