Святослав Вакарчук розповів про реалії України та згуртованість нації |


20220302155556 IMG 5555 1366x768 1
20220302155556 IMG 5555 1366x768 1

Волонтерство, спільна допомога, згуртованість нації й допомога кожного українця — всі ці речі народжують українську націю сьогодні, переконаний співак й лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Він прибув до Дніпра, аби поспілкуватися з місцевими мешканцями та пораненими у шпиталях й розповісти про події, що точаться в країні.

«Ми зустрічаємось із волонтерами, військовослужбовцями, представниками ТрО, аби підтримати їх. В яких містах будемо, не можу сказати через питання безпеки. Тільки-но повернулись із Харкова. Там — справжня війна. Й це на тільки, розбомблені будівлі адміністрації, мерії, поліції й споруди, які показують по телебаченню. Це чимало побутові речей, які вражають: світлофори, що лежать на землі, тролейбусні дроти, розвалені житлові будинки, купа каміння… Я впевнений, ті, в головах яких з’явився безумний план «покарати» Україну, будуть довго відповідати й пошкодують за той день, коли вони то почали», — сказав Святослав Вакарчук.

Співак сказав, що приємно вражений Дніпропетровщиною, бо ж це приклад мужності й твердої впевненості в діях. Подякував керівництву обласної ради, ОДА, мерії, волонтерам та теробороні, які згуртувались задля перемоги над окупантом. Музикант закликав мешканців зберігати спокій, ясний розум та згуртованість. Додав, разом з командою готові надати підтримку там, де цього потребують.

20220302160130_IMG_5675

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая На території Дніпропетровської області немає жодного російського солдата — Валентин Резніченко |
Следующий Безкоштовне інтернет-радіо тепер доступне для українців |

Нет комментариев

Оставить комментарий