Очільник Дніпра Борис Філатов розповів про ситуацію в місті


Филатов

Всі служби працюють в штатному режимі, запис до сімейних лікарів ведеться безперебійно, вирішуються питання із працевлаштуванням переселенців. Про це сьогодні повідомив міський голова Борис Філатов. За його словами, нині люди, які вимушено переїхали до Дніпра з інших міст країни через бойові дії, вже подали 400 заявок для пошуку місця роботи. Інспекція з працевлаштування опрацьовує всі звернення. Також очільник міста зазначив: на сьогодні з обласного центру заплановано відправлення 4-х евакуаційних потягів до Львівської області.

«В середньому з міста щодня виїжджає близько 7 тисяч чоловік. За весь час евакуації з вокзалу поїхало 187 тисяч громадян, це жителі різних міст. Сьогодні потяги йдуть до Львівської області, далі люди автобусами можуть дістатися до Польщі. Я також нагадую мешканцям міста про важливість отримання виключно достовірної інформації: користуйтеся лише перевіреними джерелами», — підсумував Борис Філатов.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Українська сторона поки не отримала погодження гуманітарних коридорів для евакуації населення на 16 березня – Ірина Верещук — Офіційне інтернет-представництво Президента України
Следующий Покалывание в ухе - что это значит? Причины симптома

Нет комментариев

Оставить комментарий