Наддержава «Допомога ЗСУ» з Київстар посилює зв’язок для ППО – Україна


Метою ініціативи є оснащення захисників Південного авіаційного командування десятьма комплексними засобами зв’язку та необхідним обладнанням на загальну суму 65 млн грн.

У рамках спільної благодійної ініціативи «Ось ми живемо: системи мобільного зв’язку протиповітряної оборони» фонд «Повернись живим», Київстар, його абоненти та небайдужі українці об’єдналися, щоб підтримати ВПС. Зокрема, абоненти передоплати Київстар можуть приєднатися, підключившись до благодійної наддержави «Допомога Збройним Силам України».

Метою ініціативи є оснащення захисників Південного авіаційного командування десятьма комплексними засобами зв’язку та необхідним обладнанням на загальну суму 65 млн грн.

Абоненти Київстар можуть підключитися до унікальної благодійної організації Суперсила «Допомога Збройним Силам України» – це спеціальна підписка, яка дозволяє робити щомісячну пожертву до 50 грн, просто використовуючи мобільний зв’язок. Пожертва автоматично нараховується при оплаті тарифу без додаткових витрат для абонента, за наявності у нього абонементу. Завдяки Superpower з початку повномасштабного вторгнення на гуманітарні потреби Збройних Сил України зібрано понад 65 180 930 грн.

Як активувати суперсилу «Допомога Збройним Силам України»:

  • переконайтеся, що у Вашому тарифі є Суперсила «Сприяння Збройним Силам України» – це зручно зробити в додатку «Мій Київстар»;
  • підключити Суперсилу «Допомога Збройним Силам України» – це можна зробити через додаток «Мій Київстар», зателефонувавши за номером 500 або надіславши USSD-запит *550*11*1#;
  • просто сплачуйте за тарифом, як зазвичай, і Київстар перераховуватиме до 50 грн з кожної оплати тарифу до фонду «Повернись живим».

Нагадаємо, у рамках спільної ініціативи «Київстар» виділив 50 млн грн у відповідний фонд допомоги армії «Повернись живим».

«Integrated Hardware Communications — це нові вантажівки, які супроводжують зенітно-ракетні комплекси. Вони забезпечують стабільний і безпечний канал зв’язку між дивізіоном і командуванням. Вони оснащені всім необхідним для того, щоб військові фахівці могли розгортати засоби зв’язку в польових умовах для швидкого знищення повітряних цілей противника», – каже Консультант «Повернись живим» Олексій Дубинка.

Проект триватиме до досягнення цільової суми збору в 65 млн грн. Більш детальна інформація – за адресою бік дизайн.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Про наслідки повідомили в "Укренерго" - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий Зеленському показали вітчизняну зброю з нагоди Дня працівника ОПК, фото

Нет комментариев

Оставить комментарий