Напередодні Всесвітнього дня бібліотек привітали та відзначили грамотами голови Дніпропетровської обласної ради працівників «Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія».


 

Бібліотека належить до найстарших обласних бібліотек за віком. Її було засновано у 1834 році. Вона є однією з найбільших за фондами — біля 3 млн. примірників, і є головною бібліотекою регіону.

 

В архіві є рідкісні видання минулих століть про Катеринослав і Катеринославську губернію. Значна частина фонду – патентна та нормативно-технічна документація, реферативні видання центрів науково-технічної інформації. Іноземна література представлена книгами і періодичними виданнями на 89 мовах світу.

 

«Щоденно бібліотека проводить книжкові огляди, виставки, різноманітні культурно-інформаційні заходи, квести і вікторини. Продовжує роботу над багатьма проєктами та цільовими програмами, серед яких варто відзначити соціокультурні проєкти «З Україною в серці», «Плекаємо патріотів», в межах яких було організовано 60 заходів, 24 книжкові огляди, 14 патріотичних годин, 15 інформаційних дайджестів. Не припиняє роботу над реалізацією щорічного регіонального проєкту «Письменники, короновані словом», залучаючи в роботу бібліотеки області. Крім того, керівництво закладу постійно працює над підвищенням кваліфікації як своїх працівників, так і бібліотекарів територіальних громад області, організуючи навчальні семінари, тренінги, наради, а також беручи участь у всеукраїнських форумах і семінарах», – розповіла Ірина Корчемаха, заступник начальника управління з питань культури та спорту – начальник відділу з питань культури та мовної політики.

 

Гостей привітали український письменник, член Національної Спілки письменників України, журналіст, телеведучий та дослідник української діаспори в США Фідель Сухоніс та українська письменниця, журналістка, громадська діячка, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Еліна Заржицька.

 

Головною окрасою заходу стали виступи студентів «Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури» ДОР», котрі виконали декілька композицій на саксофоні, флейті та бандурі, заспівали популярні українські пісні та зачитали вірші.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая В ходе рабочей поездки в Херсонскую область
Следующий В ходе рабочей поездки на Херсонщину Президент

Нет комментариев

Оставить комментарий