У Кам’янському відкрили сучасний театр ляльок


 

Кам’янчани відтепер можуть насолоджуватися виставами лялькового театру. Для цього у місті відремонтували будівлю, яку звели ще у 1889 році. Зараз це комфортна зала з яскравими декораціями. Приміщення доступне для людей з інвалідністю. Для них облаштували пандус, санвузол.

 

«Дякую голові громади, керівництву театру та всім причетним за чудову роботу, в яку вклали душу! Завдяки цьому на вистави сюди можуть приходити маленькі кам’янчани, діти-переселенці та їхні батьки», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

 

Українські захисники й захисниці нині воюють не лише за територіальну цілісність країни, а й за майбутнє наших дітей. Тож, за словами Миколи Лукашука, дуже важливо, щоб у малечі була підтримка та розрада. У нашому регіоні близько 400 тисяч ВПО, лише у Кам’янському їх майже 30 тисяч і серед них багато дітей. Тому необхідно, щоб в області були такі осередки, де діти зможуть розвантажитися та відпочити.

 

«Унікальний стиль архітектури, акустика, естетична концепція цієї будівлі свого часу були ретельно розроблені саме для проведення мистецьких заходів. Ми повинні використати ці можливості з найбільшою користю. Звісно, війна вносить у наші плани свої корективи, але ми не маємо наміру здаватися. Я впевнена, що у мистецтво, театр нині необхідні людям. Тут є простір і для втілення нових форм творчості, експериментальних вистав», – розказала Маргарита Кудіна – художня керівниця Академічного музичного драматичного театру ім. Лесі Українки.

 

Ляльковий театр у Кам’янському – гідний приклад розвитку культури попри всі складнощі війни.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая В ходе рабочей поездки на Херсонщину Президент
Следующий Служитимуть суспільству: курсанти Дніпропетровського університету внутрішніх справ склали Присягу працівника Національної поліції  

Нет комментариев

Оставить комментарий