Триває 24-та доба повномасштабного вторгнення Росії до України.


Триває 24-та доба повномасштабного вторгнення Росії до України.
6982 photo5309840563530479832 1280x768

Триває 24-та доба повномасштабного вторгнення Росії до України.

Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко розповів про загальну ситуацію в області.

Станом на ранок 19 березня Дніпропетровщина повністю під контролем Збройних сил України. Зі сторони Херсонщини, звідки окупанти час від часу намагаються прорватися на територію нашої області, оборона посилена.

«За ці 24 дні ми збудували велику кількість укріплень, сотні кілометрів протитанкових рвів, фортифікаційні споруди. Рада оборони області працює 24/7. Всі мери і голови громад на місцях, виконують свої обов’язки. Логістичні ланцюжки постачання продовольчих товарів, медикаментів, предметів першої необхідності вибудовані і працюють безперебійно», — розповів Валентин Резніченко.

За словами очільника обласної військової адміністрації, з Дніпропетровщини відправилися 12 фур гуманітарної допомоги. Область допомагає Миколаївщині, Харківщині, Херсонщині з продукатами харчування і ліками. Запаси харчів в магазинах Дніпропетровщини є в необхідній кількості, в цьому очільник ОВА переконався особисто. Тепер обласне керівництво закликає повертатися до роботи малий та середній бізнес.

«Зараз в регіоні з 22 великих підприємств працює 21. Це хороший показник. Як мені повідомили, вже потроху відчиняються спортклуби. Тож ми дуже просимо малий та середній бізнес працювати в умовах війни і допомагати економіці країни», — сказав Валентин Резніченко.

Наостанок очільник ОВА зазначив: евакуаційні потяги з Дніпра та Кривого Рогу курсують за розкладом. Поки що їх вистачає для того, щоб всі бажаючі могли виїхати. За потреби кількість потягів буде збільшено, хоча нині в цьому немає необхідності.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Сильні жінки незалежної країни! Жодних слів не вистачить, аби виповісти ті вдяч... | АЛИБИ
Следующий Глава держави доручив розробити комплексну програму допомоги українцям, які були вимушені залишити свої домівки через бойові дії — Офіційне інтернет-представництво Президента України

Нет комментариев

Оставить комментарий