Оркестр Дніпропетровської академії музики імені Глінки влаштував благодійний концерт в самому центрі Дніпра


Симфонії просто неба. Оркестр Дніпропетровської академії музики імені Глінки влаштував благодійний концерт в самому центрі Дніпра. Це вже четвертий подібний виступ оркестру.

«Репертуар час від часу змінюємо, аби людям будо цікаво долучатись до виступів. Змінюємо й локації. Але, де б ми не грали, бачимо, що люди залюбки підходять послухати нашу музику. А після виступу нагороджують нас оплесками й словами вдячності. Це дуже приємно», — розповів Ігор Грузин, диригент духового оркестру академії.

У концерті участь взяли як студенти академії, так і викладачі. Грали і класику, і популярні хіти: пісні Майкла Джексона, гурту «Океан Ельзи» та українську народну музику. Концерт зібрав кілька десятків глядачів. Серед них мешканці міста та гості.

«Я кайфую від цього! Приїхав сюди зі Львова, а тут концерти, музиканти, стільки творчих людей. Це просто неймовірно», — ділиться враженнями Тарас Чернуха. Проректор з наукової роботи Дніпропетровської академії музики ім. Глінки Валерій Громченко каже: «Ці концерти — чудова практика для наших студентів.

Грати на духових інструментах просто неба не так вже й легко, але оркестранти чудово долають ці складнощі». Графік подальших виступів можна переглянути на фейсбук-сторінці академії.

Предыдущая САМЫЕ КРАСИВЫЕ ЖЕНСКИЕ ДУХИ НА ВЕСНУ
Следующий Дітям Вакулівської громади UNICEF виділить 50 тисяч євро матеріальної допомоги

Нет комментариев

Оставить комментарий