Дітям Вакулівської громади UNICEF виділить 50 тисяч євро матеріальної допомоги


photo1653470391
photo1653470391

 

Про це розповіла Валентина Руденко, в.о. Вакулівського сільського голови. Гроші також будуть розподілені і між родинами переселенців:

«Наразі у нас 142 людини, які були вимушені покинути свої домівки. Це жителі Харківської, Запорізької, Донецької та Херсонської областей. Серед них – 50 дітей. Усі внутрішньо переміщені особи зареєструвались через наш ЦНАП або через Дію. Більшість проживає у родичів у приватному секторі. 4 родини наших мешканців, які дали прихисток переселенцям, отримали компенсацію на оплату комунальних послуг».

Валентина Руденко зазначила, що громада співпрацює з UNICEF ще з 2019 року. 50 тисяч євро підуть на придбання усіх необхідних речей для дітей, а також мультиварок для кожної родини з дітьми.

«Окрім того, ми отримали допомогу від народних депутатів. Речі першої необхідності, одяг, продукти харчування, а також матеріальну підтримку для переселенців. Усі наші мешканці активно долучилися до волонтерського руху, допомагаючи ЗСУ», – повідомила в.о. Вакулівського сільського голови.

Щодо стану справ у громаді Валентина Руденко розповіла, що бюджет ОТГ виконаний на 101%, посівна кампанія була проведена вчасно. Школи дистанційно виконали програму, закінчення навчального року планується 27 травня.

Предыдущая Оркестр Дніпропетровської академії музики імені Глінки влаштував благодійний концерт в самому центрі Дніпра
Следующий Эффективная реклама на билбордах

Нет комментариев

Оставить комментарий