Прогноз Таро на 25-31 грудня 2023 року: що говорять нам карти


Карти Таро дозволяють зазирнути за завісу таємниці майбутнього.

Карти Таро здавна були вірними помічниками тих, хто шукає правди та вірогідного майбутнього. Вони також дозволяють нам зазирнути в недавнє минуле і зрозуміти, чому ми поводилися так, як ми поводилися. За допомогою цього інструменту для ворожіння ви зможете дізнатися більше про свою душу і спланувати свій подальший розвиток.

Таро прогноз на любов і відносини

Карта тижня “Сім жезлів”

Ця карта, що належить до молодших арканів карт Таро, схожа на відомий нам щоденник, говорить про захист, цілі та отримання переваг. Однак це може означати, що ви не хочете здаватись принципів і хочете покладатися виключно на власні сили. Ви можете зіткнутися з проблемами у своїх стосунках, але вам потрібно навчитися говорити «Ні!» з впевненістю в собі. Не піддавайтеся бажанню руйнувати. І іноді більш ретельно відстоювати свої позиції. Будьте рішучими в складних ситуаціях, стійкими до тих, хто ранить ваше серце, але не вступайте в безглузду сварку.

Проявіть агресію там, де це необхідно. Іноді також може бути корисним безшумний захист. Треба твердо стояти на ногах і відстоювати свої права і думки. Тепер не потрібно йти на компроміс.

Пам’ятайте, що часто наші вороги знаходяться всередині нас. Це наші внутрішні демони, які заважають нам йти власним шляхом. Це страхи та сумніви, які поглинають нас і роблять слабкими та беззахисними. Боріться з ними; внутрішня чесність допоможе вам їх подолати. І іноді доводиться боротися з власною совістю.

Передбачення Таро на роботу і кар’єру

Картка тижня “Двійка пентаклів”

Ця карта показує важливість гнучкості мислення і вміння пристосовуватися до змін. Він символізує, що для подолання будь-яких труднощів важливо вміти використовувати кожну можливість. Дивіться на життя з посмішкою, і вам буде легше знайти нові шляхи вирішення старих проблем. Адаптуйтеся до зовнішнього середовища, і ви будете працювати на шляху до досягнення своїх цілей.

Ви почнете бути впевненими у своїх талантах і вміннях, а отже, і в собі. Не дозволяйте змінам раптово застати вас зненацька; уважно стежте за всім, що може вивести вас з рівноваги.

Ця карта говорить про пряму дію, справедливість, наполегливість, аналітичний склад розуму, активне вирішення проблем, об’єктивний погляд на світ, високі очікування, чесне мислення, патріархальні цінності, гнучкість і обережність, інтелектуальні властивості.

Таро прогноз на фінанси

Картка тижня “Два меча”

Ця карта вказує на придушення почуттів і емоцій. Це про те, як ви не хочете дивитися правді в очі, як ви говорите одне, а робите інше, заперечуєте свої почуття, ігноруєте правду і як вас мучать сумніви. Тепер вам потрібно зробити вибір, але ви не хочете його робити.

Зараз ви намагаєтеся відгородитися не тільки від себе, але й від когось іншого. Тому потрібно навчитися бути відкритим, ризикувати і не боятися правди.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика не є точними науками і прогнози не завжди точні на 100%. Інформація часто носить розважальний характер, тому сприймати її не варто серйозно, а лише як ймовірність подій, які може створити будь-яка людина, якщо у неї вистачить сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також прогноз таро на 2023 рік і подивіться, що нам пророкують карти.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая що відомо про стрімкі успіхи ЗСУ – ТСН, новини 1+1
Следующий У трьох областях України СБУ скасувала подальші «плани» виїзду за кордон ухильників

Нет комментариев

Оставить комментарий