Публічна служба в умовах війни: добірка корисної інформації


Колеги! Нам з вами довелося жити та працювати у непростий для нашої країни час. З початком російської військової агресії звичний порядок нашого життя назавжди змінився. У кожного виникає безліч запитань, відповіді на які подекуди знайти доволі непросто. У цьому розділі ми зібрали всю важливу інформацію, що стосується організації роботи державних органів та органів місцевого самоврядування. Сподіваємося, вона стане у нагоді та допоможе організувати роботу під час війни. Діймо разом для перемоги! 


Окремо хочемо наголосити на важливості дотримання основних правил інформаційної безпеки. Користуйтеся лише перевіреною інформацією з офіційних джерел та не поширюйте чутки. Адже недостовірні повідомлення – це частина продуманої інформаційної війни проти України. Користуйтесь виключно офіційними каналами комунікації, стежте за офіційною інформацією державних органів та органів влади на місцях. Не довіряйте підозрілим сайтам, перевіряйте інформацію виключно в офіційних джерелах.

Офіційні державні канали для отримання інформації:


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая Консультативна підтримка від НАДС | Національне агентство України з питань державної служби
Следующий Рекомендації щодо дій у разі захоплення населеного пункту та/або державного органу чи безпосередньої загрози його захоплення

Нет комментариев

Оставить комментарий