Росія відправляє іноземців на війну з Україною: одна з країн висуває вимоги до Кремля (фото, відео)


Непал вимагає від РФ повернути своїх громадян.

Непал намагається захистити своїх громадян від призову в російську армію. Країна просить Москву негайно відправити всіх непальських солдатів назад в країну і виплатити компенсацію сім’ям загиблих.

Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Катерини Федорченко.

Непалець потрапив у полон українськими військовими в Запоріжжі

Південніше Запоріжжя потрапила в полон група військових, один з яких ледве розмовляв російською. Тому що я громадянин Непалу. Він стверджує, що приїхав до Росії студентом, а коли не мав змоги навчатися, пішов в армію, щоб за гроші вбивати українців.

«Спочатку сказали, що будуть платити 195 тисяч рублів на місяць, але не платили, лише чотири тисячі рублів за раз», — розповідає військовополонений Тагар Сідхарт.

Найманець з Непалу

Скільки непальців воює за Росію?

Інтерв’ю з ув’язненим стало популярним у ЗМІ наприкінці минулого року. Він не зміг оцінити, скільки громадян Непалу воюють на боці держави-агресора. Він каже, що хоче повернутися в свою країну.

І, здається, батьківщина його почула. У Непалі знайшли спосіб зупинити потік громадян, яких заманили обіцяні Москвою гроші в чужу армію. Щоб працювати в іншій країні, непальці повинні отримати дозвіл своєї країни. Це ті види дозволів, які їм тимчасово не видаватимуть.

За оцінками уряду, в російській армії працюють до 200 громадян Непалу. Близько 100 непальців вважаються зниклими безвісти.

Інформація про непальських найманців

На війні з Україною загинуло близько 10 непальців.

Проти України також воюють кубинці

Звичайно, це не єдині найманці, яких використовує Москва. Восени минулого року Кубу сколихнув скандал після того, як двоє молодих кубинців поскаржилися популярному блогеру – їм обіцяли роботу на будівництві, але з аеропорту їх просто відвезли в кадровий пункт і змусили підписати документи російською мовою, які вони не знав.

ЗМІ рясніли історіями – виявляється, багато заробітчан потрапили в російську армію, тому кубинській владі навіть довелося виправдовуватися, що вони не причетні до торгівлі людьми.

«Ми точно знаємо про найманців з Непалу, ми точно знаємо про найманців з Білорусі та деяких ізгоїв з Бразилії, Аргентини та Чехії», – каже військовий експерт Павло Нарожний.

Відсоток таких найманців насправді невеликий, адже мова йде про сотні людей порівняно з сотнями тисяч російських військових. І, звісно, ​​росіяни не шкодують, що закинули для наступу найманців.

Крім того, ми вже повідомляли, що РФ продовжує вербувати іноземців війни з Україною, на фронті з’явилися бійці з Куби.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Як зробити мобілізацію чесною: експерт назвав дві основні ідеї, до яких схиляється суспільство
Следующий Зміни в мобілізації торкнуться чоловіків за кордоном - нардеп

Нет комментариев

Оставить комментарий