Війська НАТО вже в Україні – El Pais – Україна


Зокрема, ведуть розвідку та тренування.

Армія ДЛЯ ЦЬОГО вони вже в Україні. Вони контролюють озброєння Збройних Сил України, а також розвідувальні операції та навчання.

Про це повідомляє іспанське видання El Pais з посиланням на власні джерела.

Зазначимо, що газета опитала численні військові джерела з України та ЄС про понад два роки війни. Усі погоджуються, що жодна армія НАТО не веде наземних бойових дій.

Однак джерела погоджуються, що на місцях у них є інформатори, які надають інформацію про ситуацію на фронті, визначають ефективність наданої допомоги та можливі проблеми з її використанням, а також виявляють можливі випадки корупції при наданні допомоги.

Деякі з цих неофіційних інформаторів є іноземними військовослужбовцями у відставці, які добровольцями пішли воювати в лавах Збройних сил України.

El Pais пише, що принаймні два джерела – американське та українське – стверджують, що Вашингтон особливо активно стежить за їх допомогою, організовуючи місії між своїм посольством та українською владою та відвідуючи їх поза офіційними каналами.

Нагадаємо, наприкінці лютого цього не виключав президент Франції Еммануель Макрон в перспективі в Україну можуть бути введені війська країн НАТО. НАТО відмовилося ввести війська в Україну. Тоді Макрон зробив низку заяв про підтримку України. Зокрема, про намір «відправити хлопців» в Одесу в наступному році.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна досягне максимального оборонного виробництва
Следующий Синоптики попереджають про заморозки в одній із областей – Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий