Зеленський розповів про лідерство Макрона в Європі


Так, глава держави відзначив «лідерство Франції в Європі».

«Ми цінуємо те, як президент Макрон розвиває стратегічну перспективу для Європи, перспективу справжньої, тривалої безпеки, яка можлива лише завдяки програшу Путіна у цій війні», – сказав Зеленський.

Зеленський про допомогу Україні з боку інших країн

Крім того, у своєму виступі український президент звернув увагу на «всіх наших друзів у світі, які допомогли нам цього тижня, надали нам нові пакети підтримки та ухвалили нові рішення для сили України».

Зокрема, він розповів про оголошені цього тижня рішення щодо підтримки з боку США, Данії, Греції, Німеччини та Канади:

  • “Сполучені Штати – дякую за пакет допомоги. І дуже важливо, щоб стабільність була відновлена ​​для підтримки нашої оборони. Саме зараз, і саме наша українська оборона в цій війні визначає, чи вдасться Путіну розширити зону руїн в Європі та світі. Зупинити його зараз – це найвигідніше для всіх», – зазначив Зеленський.
  • Президент подякував Данії за наступний, 16-й пакет оборонної допомоги, в тому числі на артилерію.
  • “Німеччина – дякую вам за щотижневі дії на підтримку нашої країни і народу. Я дякую всім країнам, які приєдналися до чеської ініціативи щодо закупівлі боєприпасів для України”, – сказав Зеленський.
  • Окремо він підкреслив, що Греція “чітко розуміє загрози для всіх в Європі”.
  • “Канада вдячна за те, що безпілотники приєдналися до нашої коаліції. Це зброя, яка виявилася надзвичайно ефективною. І в таких складних умовах війни невелика дальність нашої армії є очевидною недалекоглядністю деяких партнерів”, – сказав Зеленський.

Заяви Макрона про введення військ в Україну

Нагадаємо, наприкінці лютого президент Франції Еммануель Макрон не виключив можливість відправки країнами Заходу військ на допомогу Україні. Однак, на його думку, єдиної думки з цього питання немає.

Пізніше французький лідер пояснив, що його країна може перекинути війська в Україну, якщо Росія знову почне атакувати Київ чи Одесу.

Багато країн НАТО виступили проти цієї ідеї, зокрема Німеччина, Чехія, Болгарія, Польща, Іспанія та Італія. Водночас є країни, які готові розглянути таку можливість, зокрема Литва, Латвія та Естонія.

14 березня Макрон знову зробив заяву щодо французьких військ в Україні. Він підкреслив, що такий варіант не виключається. Додамо, що 16 березня президент Франції у розмові з українськими ЗМІ запевнив, що в умовах триваючої військової агресії Російської Федерації та його ініціативи щодо потенційної можливості введення військ із західних країн в Україну , він намагався уникнути ескалації.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Безугла різко розкритикувала колег з мобілізаційного комітету ВР, повідомлення 1+1 – Україна
Следующий Зеленський про вибір Путіна – цього персонажа треба судити в Гаазі

Нет комментариев

Оставить комментарий