Зеленський про вибір Путіна – цього персонажа треба судити в Гаазі


“Одного разу російський диктатор буде слідкувати за наступними виборами. Всі в світі розуміють, що ця фігура, як це часто буває в історії, просто набридла владою і робить все, щоб правити до кінця життя. Такого немає зло, яким він не займатиметься, щоб розширити свою особисту владу. І немає нікого в світі, хто б від цього не застрахований», – підкреслив президент.

Він подякував усім країнам і лідерам, а також усім міжнародним організаціям, які «дзвонять і називають речі своїми іменами».

“Все, що робить Росія на окупованій території України, є злочином. За все, що зробили російські вбивці на цій війні та в ім’я довічного правління Путіна, має бути справедлива помста. Найбільше він боїться лише одного – справедливості», – сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що сьогоднішні “вибори” в РФ не мають і не можуть мати легітимності.

“Цей персонаж має постати перед судом у Гаазі – це те, що ми повинні забезпечити. Усім у світі, хто цінує життя та порядність”, – підсумував президент.

Вибори в Росії

Нагадаємо, в РФ “вибори” проходять три дні – з 15 по 17 березня 2024 року. 8 грудня 2023 року Путін офіційно заявив про намір повторно балотуватися на вибори.

Як раніше писав Reuters, завдяки «виборам» диктатор може протриматися при владі як мінімум до 2030 року. Тим часом прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков уже оголосив про переобрання Путіна більшістю в 90% голосів.

Тим часом у СБУ заговорили про проведення псевдовиборів в умовах окупації. За словами представника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадима Скібіцького, результати «виборів» уже заздалегідь відомі в Кремлі.

Додамо, що сьогодні, 17 березня, у столиці Молдови Кишиневі 54-річний чоловік кинув дві пляшки з коктейлем Молотова в приміщення посольства Росії – там відкрили виборчу дільницю, де можна було проголосувати.

Детальніше про псевдовибори під час окупації – у матеріалі РБК-Україна “Вибори” під дулом зброї. Як українців в окупації змушують голосувати за Путіна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський розповів про лідерство Макрона в Європі
Следующий версія військкомату - ТСН, новини 1+1 - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий