Ще один консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги запрацював на Закарпатті!


Розширення доступу до безоплатної правової допомоги для вразливих категорій населення є одним із важливих напрямків діяльності системи БПД. З цією метою на Закарпатті активно проводиться робота з організації та відкриття нових консультаційних пунктів, зокрема і в приміщеннях спеціалізованих закладів.

27 січня відбулося офіційне відкриття одного з них у  Пункті тимчасового розміщення біженців у Закарпатській області в Мукачеві, що стало можливим завдяки попереднім домовленостям директора Мукачівського місцевого центру з надання БВПД Костянтина Молнара та керівника ПТРБ Юрія Марковського.

У межах відкриття консультаційного пункту, яке відбулося за участі представників Мукачівського місцевого центру, представника ПТРБ та тележурналістів  «М-Студіо», директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець зазначив, що «наразі на Закарпатті налічується 38 точок доступу до безоплатної правової допомоги. За 2021 рік фахівцями місцевих центрів та бюро правової допомоги було здійснено 469 виїздів до консультаційних пунктів, під час роботи яких громадянам надано понад 1420 консультацій. Створення пунктів доступу до БПД є одним із важливих напрямків діяльності системи БПД, спрямованої на реалізації та захист прав і свобод громадян в Україні».

Створення пункту доступу до БПД в установі тимчасового розміщення біженців у Мукачеві дасть можливість значно спростити доступ до безоплатної правової допомоги її «мешканцям» – особам, які подали заяву про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем чи особою, яка потребує додаткового захисту, та яких визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

За правовою допомогою звертайтесь до найближчих центрів та бюро правової допомоги (контакти: https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/), або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

Також ви можете скористатися скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE у месенджерах Телеграм https://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер https://legalaid.gov.ua/viber.html у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/ через форму зворотного зв’язку на сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/zvernennya/onlajn-yurydychna-konsultatsiya/ переглянути правові консультації на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid» за посиланням: https://wiki.legalaid.gov.ua/

 


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая Шарль, господин Президент!
Следующий Впровадження Державного аграрного реєстру | Безоплатна правова допомога

Нет комментариев

Оставить комментарий