що кажуть у Держприкордонслужбі – Україна


У невизнаному Придністров’ї Молдови сталася стрілянина.

У невизнаному Придністров’ї на території Молдови повідомили про нібито стрілянину на кордоні з Україною.

Про це пише так зване “Міністерство державної безпеки” невизнаного Придністров’я.

“7 січня 2024 року поблизу придністровсько-українського кордону стався інцидент із застосуванням вогнепальної зброї, після чого двох громадян Придністров’я було доправлено на територію України. Наразі обставини події з’ясовуються”, – читаємо в заяву.

Що кажуть у Держприкордонслужбі

В коментарях “РБК-Україна” Маршал Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що йому нічого не відомо про події на придністровській ділянці кордону з Молдовою. На його думку, заяви придністровських сепаратистів можуть бути провокаційними.

“Жодних нестандартних ситуацій прикордонник не зафіксував. Заява так званого Придністров’я досить провокаційна, спрямована на те, щоб у чомусь звинуватити Україну. Більше того, ми розуміємо, що цей анклав має проросійську спрямованість”, – пояснив представник Держприкордонслужба.

Нагадаємо, що т.в.о «Придністровська Молдавська Республіка» є частиною Молдови, яка проголосила «незалежність» у 1990-х роках. Там досі перебувають російські війська. Крім того, у Придністров’ї є склад боєприпасів у селі Колбасна, який є одним із найбільших у Європі.

Раніше повідомлялося, що СБУ та правоохоронці Молдови спільно викрили незаконне “переміщення” українців до невизнаного Придністров’я.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая НАТО відповіло на атаку на Україну безпілотниками з Ірану та ракетами з Північної Кореї
Следующий Мобілізація в Україні - Подоляк про труднощі Акту України

Нет комментариев

Оставить комментарий