Що відбувається на Херсонщині: ексклюзивний репортаж, як працюють бойові гелікоптери (фото, відео)


Що відбувається на Херсонщині: ексклюзивний репортаж, як працюють бойові гелікоптери (фото, відео)

ТСН побувала на Херсонщині.

Бої на Херсонщині – це одна із найменш освітлених ділянок фронту через постійні заборони на зйомку. Але війна там йде у гарячій фазі та крижаній воді.

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Наталії Нагорної.

“Це – правий берег Дніпра. Херсонщина. Мої попутники – мобільна група авіаційних рятувальників. Такі команди працюють уздовж усієї лінії фронту, але зазвичай не потрапляють у випуски новин”, – каже Наталія Нагорна.

ТСН не може назвати невелике село на півдні, куди їде знімальна група. Це село розташоване біля Дніпра. На дорогах тут залишилися лише військові машини, також постійно працює російська артилерія. Село під обстрілами, але досі залишаються місцеві – мешкають серед побитих будинків.

Робота бойових гелікоптерів.

“Ми їдемо в поле, тому що наші авіаційні рятувальники заздалегідь знають, де пілоти збираються виконати своє ризиковане завдання – завдати з повітря ударів по ворогові. Але екіпаж знає, що їх підстраховують на землі і у разі, якщо потраплять у вертоліт – до них прийдуть на допомогу”, – каже Наталія Нагорна.

Командир групи авіаційних рятувальників на псевдо “33” в активних навушниках чує гелікоптер здалеку. Гелікоптери розкидають теплові пастки, але обережно, щоб не зачепити місцевих.

Авіаційна рятівниця під псевдонімом “Фаворитка” зізнається – щоразу розчулюється і переживає, коли летять наші

“Здається, що гелікоптери навіть не летять, повзуть по землі. Вони рішучі та зухвалі. Літають парами. Спочатку відпрацьовує перший. Пілоти випускають теплові пастки – це спосіб убезпечити себе від збивання. Я не знаю, як звуть пілотів, чи страшно їм у цей дуже небезпечний момент і відверто погану для польотів погоду, чи вони розуміють свій щоденний героїзм, але тут на землі я переживаю замість них”, – зауважує Наталія Нагорна.

Робота бойових гелікоптерів.

Все це триває менше хвилини – і судно пірнає та зникає. Найкращий робочий день авіаційних рятувальників, коли нікого не довелося рятувати. Авіація відпрацювала та відійшла

“Найцінніше в авіації – льотчик або член льотного екіпажу, який виконує своє завдання, найбільша цінність їхнього життя та здоров’я”, – каже “33”.

Нагадаємо, біля Роботиного позиції ЗСУ штурмували найманці з Непалу.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая що відомо про БПЛА — ТСН, новини 1+1 — Україна
Следующий Смертельна ДТП за участю військових на Львівщині: стали відомі подробиці (фото)

Нет комментариев

Оставить комментарий