Студенти ДНУ ім. О. Гончара завітали на екскурсію до Дніпропетровської обласної ради


Юнаки та дівчата, які вивчають політологію побачили, як працює система місцевого самоврядування та спробували себе у ролі депутатів, побувавши у сесійній залі. Студенти отримали картки депутатів, проголосували у тестовому режимі та взяли слово на виступ.

А також – відвідали Музей місцевого самоврядування, який працює у будівлі обласної ради. Вони дізналися про формування адміністративного устрою Дніпропетровщини від козацьких часів до сьогодення.

«Цьогоріч музею виповнюється вже 15 років. За цей час він допоміг краще дізнатися про історію свого краю сотням людей. Особливо це корисно для нашої молоді – для формування чіткої громадянської позиції. Адже за молодими людьми – майбутнє нашої держави», – сказав Максим Кавун – гід музею, завідувач відділу ДНІМ, кандидат історичних наук.

Більшість студентів, які побували сьогодні на екскурсії мріють спробувати себе у політиці.

«Я в захваті від екскурсії. Дуже цікаво спробувати все на практиці, безпосередньо взяти участь у процесі. Дякую за ці враження», – сказала Євгенія – студентка ДНУ ім. О. Гончара.

Такі екскурсії для студентів та школярів у Дніпропетровській обласній раді стали вже традиційними. Тож далі буде.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая За 2023 році роботодавці Дніпропетровщини отримали 25 млн грн за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
Следующий Безпечна та спроможна громада: у Дніпрі провели міжнародний форум

Нет комментариев

Оставить комментарий