“Ця істота завжди хотіла багато крові”: ясновидиця з Підкарпаття передбачила, коли помре Путін


Софія Сем’янишин вважає, що якщо Путін і живий, то це недовго.

Ясновидиця з Підкарпаття Софія Сем’янишин розповіла, коли закінчиться час для російського диктатора Володимир Путін.

Ясновидець з цього приводу він сказав в інтерв’ю журналісту ТСН. Вихідні у Оксани Радіонової.

«Він є чистим представником сил зла на планеті, і його душа, або сутність, вже проявилася у фізичному світі як Ірод, який хотів знищити християнство в зародку… Він також втілився як Калігула, він був жахливим тираном… Тобто ця людина завжди хотіла багато крові. Це ті енергії, якими ця істота працює і живе», – каже провидиця.

Водночас майстер родових практик вважає, що якщо Путін взагалі живий, то довго це не протримається.

“Це йому кінець. Скажу більше… в 1999 році для його щастя проводили спеціальний ритуал. Він давно цим цікавився, тому що люди при владі прагнуть до абсолютної влади, а вони хочуть якось допомогти собі, отримати підтримку від вищих сил у світі духовному… Цей ритуал тривав певний час, цей період дії вже минув», – підсумувала Софія Сем’янишин.

▶ Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням”Ясновидиця побачила несподівану перемогу України та смерть російського диктатора“.

Нагадаємо, що Софія Сем’янишин теж передбачив несподівану перемогу України. Вона зазначила, що, можливо, в самій Росії станеться щось таке, що радикально вплине на закінчення війни.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, ворожіння, мольфарство, екстрасенсорика не є точними науками і не завжди прогнози точні на 100%. Інформація часто носить розважальний характер, тому сприймати її не варто серйозно, а лише як ймовірність подій, які може створити будь-яка людина, якщо у неї вистачить сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Погашення боргів України перед кредиторами з країн G7 продовжено до березня 2027 року - Гроші
Следующий Зеленський закликав дипломатів працювати над збільшенням озброєння України

Нет комментариев

Оставить комментарий