У Києві переселенка Анна Мельниченко продає мишей – сюжет ТСН – Ексклюзив ТСН


af c c ef cd fe b c
af c c ef cd fe b c

Жінка стверджує, що мріє про мирне небо в Україні.

83-річна Анна Мельниченко – переселенка з Миколаєва, яка вже два роки живе в Києві, але понад усе хоче повернутися додому.

Про карколомну історію жінки, яку в столиці вже прозвали Анею-Мішкою, та її маленький бізнес, який перетворився на благодійний проект, – у сюжеті кореспондента ТСН Аліни Лісової.

Як це зняв один із блогерів Переселенець з Миколаєва продає мишей. Жінка каже, що окупанти розбомбили її будинок і тепер вона змушена підзаробляти. Історія переселення зворушила людей, і багато небайдужих людей взялися його шукати.

Анна Мельниченко

Два роки тому Ганна Іванівна, як і мільйони українців по всій країні, була змушена покинути рідний дім

«Я з Миколаєва, з Корабельного району, але з першого дня нас там почали стріляти. Ми сиділи в підвалі, а потім поїхали з сусідами спочатку в Хмельницький, а з Хмельницького мене донька забрала сюди», — розповідає переселенка Анна Мельниченко.

Майже 30 років працювала вчителем музики, грала в оркестрі акордеоністів, навчала дітей. Зараз на пенсії. Вона переїхала до Києва до доньки і почала шити дрібниці, щоб продавати, щоб мати додатковий заробіток.

«Коли я вперше вийшла з цими мишами, всі ходили і просто сміялися, чомусь мені стало ще крутіше… Вони не багато купували, але проходили повз і о-о, миші, – згадує переселенка.

Каже, що з цього все почалося. Потім вона сміється і отримує прізвисько, що робить її дуже щасливою.

Анна Мельниченко

«Мишка Аня, так її всі звали, знає, що я тут стою», – каже Анна Мельниченко.

Поки ми розмовляємо, підходить дівчина і купує відразу кілька таких мишок.

Потім про Анну Іванівну дізналися з Інтернету Організація UAnimals. Ми вирішили її підтримати і організували благодійну акцію з продажу мишей в нашому інтернет-магазині. Організація каже, що перша партія була розпродана протягом години. Зараз готують ще один, адже вже близько 600 попередніх замовлень.

Анна Мельниченко

«Насправді мишка — це лише символ і історія, але гроші, які хтось платить, — це гроші, щоб підтримати і Анну Іванівну, і врятувати тварин від війни», — стверджують в організації.

Анна Іванівна трохи збентежена такою популярністю. І навіть переживає, що у свої 83 роки зможе задовольнити такий попит. Проте зізнається, що цей бізнес рятує його від туги за батьківщиною. А ще вона вважає, що її роботи – це як оберіг, бо вкладає в них свої особливі думки.

«Моє велике бажання, щоб над нами було спокійне небо, всі цього хочуть», – каже жінка.

Нагадаємо, у Миколаєві жінка чекала окупантів, які розбомбили її будинок, бо «вона за Росію».

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розкритикував мирний план Трампа щодо припинення війни
Следующий Зеленський зустрівся з президентом Угорщини

Нет комментариев

Оставить комментарий