«У противника закінчуються високоточні засоби ураження наземних цілей»: про бойову ситуацію розповів речник східного угрупування військ |


Сергій Череватий зазначив, що східний напрямок залишається найбільш «гарячим». Ворожі війська атакують по напрямку Бахмута, Авдіївки, Краматорська, Слов‘янська:

«Зараз нашим бійцям найважче приходиться у Пісках. Там ворог застосовує технологію вогневого валу – тобто масові артилерійські обстріли».
Крім Донецького напрямку активні бойові дії ведуться і зі сторони Харкова.

«Крім артилерійський і танкових обстрілів ворог наніс ще авіаційні удари в районі Ртищевки і Верхнього Салтову», – розповів Сергій Череватий.

Що ж стосується Дніпропетровщини, противник у Синельниківському районі застосував 4 ракети С 300 та ракету Х59, яку збили наші військові.

«С 300 – це ракети, які в основному використовують для ураження повітряних цілей, а Х59 — проти суден. Можемо зробити висновок, що у противника закінчуються потрібні боєприпаси, тож, вони гатять тим, що вже залишилось», – підсумував речник східного угрупування військ.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Дніпропетровщина посіла 3 місце за результатами національного мультипредметного тесту |
Следующий Відповіді на складні запитання: опубліковано матеріали з психологічної підтримки для вчителів та дітей під час війни |

Нет комментариев

Оставить комментарий