У реєстрі військовозобов’язаних уже півмільйона осіб – усі подробиці – ТСН Ексклюзив


Реєстр військовозобов’язаних в Оберіг постійно розширюється.

Кілька місяців в Україні працює реєстр військовозобов’язаних “Оберіг”. Робота над ним завершена, і тепер всі знають більше півмільйона чоловіків.

Як працює реєстр, скільки в ньому осіб, ексклюзивно для ТСН.ua розповідає Вікторія Гнатюк.

Заява заступника міністра національної оборони

Реєстр військовозобов’язаних постійно розширюється. На кінець грудня 2023 року кількість записів у реєстрі «Оберіг» зросла на 750 тисяч. записи. Про це в інтерв’ю ДОУ заявила заступник міністра оборони Катерина Черногоренко.

“Ми бачимо структуру трьох пальців, яку хочемо оцифрувати. Перше – це реєстр військовослужбовців “Оберіг”. Запланована робота над ним завершена, ми розширили реєстр на 750 тис. записів, перевірили дані на 88%. Також ми рухаємося до оцифровки даних військовослужбовців і будемо співпрацювати з Міністерством ветеранів у всіх службах, які стосуються ветеранів, що нам здається дуже логічним», – каже Черногоренко.

Хто буде в реєстрі?

Чорногоренко зазначає, що дані військових до реєстру не вносяться, тобто це лише реєстр цивільного населення, яке потім може бути мобілізоване. Ця система має спростити роботу ТЦК і зменшити корупцію в усіх цих структурах.

«Оберіг» має на меті зменшити корупцію, можливість маніпулювання даними та можливість надсилання подвійних чи потрійних повісток людям, які вже воюють. Наш кінцевий користувач – це не лише особа, яка проходить військову службу, це працівник ТЦК та СП, який має бути Суперменом у роботі з даними, у роботі з людьми та бути сервісно-орієнтованим», – пояснив заступник начальника Департаменту з питань МВС. оборони.

Як інформація про вас відображається в реєстрі

А тепер давайте згадаємо, як працює реєстр і яку інформацію про вас він містить. Ця система автоматизована, і дані збираються з усіх електронних реєстрів.

В результаті ми отримуємо всі персональні дані, такі як: ім’я та прізвище, місце проживання, дата народження, сімейний стан, відомості про членів сім’ї, місце роботи, освіту, номер NIP, стан здоров’я, судимість. А також офіційні дані про проходження служби, участь у бойових діях, військове звання, військову спеціальність, ступінь придатності до військової служби за станом здоров’я тощо.

Вони навіть знатимуть, чи знаєте ви іноземну мову та яку у вас кваліфікацію. Також буде зареєстровано інформацію про розпочаті виконавчі провадження. Вони допомагають наповнювати базу, тобто надають всю інформацію про вас: Центрвиборчком, міліція, суд, Генпрокуратура, Пенсійний фонд, МОЗ, Міносвіти, прикордонники, податкова та міграційна служби. А доступ до готового реєстру мають Міноборони, Генштаб ЗСУ, СБУ, розвідка і, звісно, ​​ТЦК.

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням:

ПРО ЧОЛОВІКІВ ЗНАЮТЬ! У списку військовозобов’язаних уже півмільйона!

Раніше ТСН.ua зібрав усе, що відомо про роботу реєстру «Оберіг» і до яких змін у мобілізації призведе його використання.

Нагадаємо, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що Єдиний реєстр військовозобов’язаних необхідний для оцифрування інформації про громадян та автоматизації роботи пунктів обліку та призовних пунктів.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський поспілкувався з Папою
Следующий В СБУ розповіли про затримання наркоторговців з Росії та Ірану – відео – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий