Україна повинна віддати територію, щоб закінчити війну


За словами Роберта Фіцо, Росія не піде з окупованих територій України.

прем’єр-міністр Словаччина Роберт Фіцо заявив, що Київ повинен відмовитися від території, щоб припинити війну Росії з Україною. На його думку, це єдиний спосіб зупинити вирішення збройного конфлікту.

«Має бути якийсь компроміс. Чого вони чекають, коли росіяни покинуть Крим, Донбас і Луганськ? Це нереально”, – сказав Фіцо словацькому суспільному мовнику RTVS.

Свою позицію підтвердив і Роберт Фіцо заблокувати вступ України до НАТО. Перед запланованою зустріччю з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем він заявив, що накладе вето на це рішення.

“Я йому (Шмигалю – ред.) скажу, що я проти членства України в НАТО і накладу на це вето. Це буде просто підставою для розв’язання Третьої світової війни і не більше”, – сказав Фіцо.

Словацький політик також зазначив, що «Україна не є незалежною та суверенною державою», а Україна є «однією з найбільш корумпованих націй у світі». Прем’єр також повторив тезу Кремля про те, що “країна контролюється США”.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради Олександр Мережко вимагає рішучої відповіді на заяви «керівника іншої країни», які ставлять під сумнів суверенітет України.

Про це Мережко заявив після антиукраїнських заяв прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, який має відвідати Україну в середу, 24 січня.

Про це раніше заявив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо скандальна заява про війну в Україні. Мовляв, навіть маючи гроші та всю західну зброю, він не зможе перемогти на полі бою Росію-агресора.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Новини вихідних – атака безпілотників на Росію та мінування Запорізької АЕС
Следующий Машины для внесения удобрений

Нет комментариев

Оставить комментарий