Понад 200 учасників: у Дніпрі пройшов V Гендерний форум «Рівні права – великі можливості».


У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за підтримки Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації ОТГ та громадської організації «ЖІНКИ плюс» відбулось ювілейне засідання експертів та експерток з гендерних питань.

❗Форум відбувся під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та першої заступниці Міністра закордонних справ України.

Метою цьогорічної зустрічі стала консолідація дій органів влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій, громадських об’єднань, соціальних партнерів та інших представників громадянського суспільства щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків для сталого розвитку територіальних громад.

Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, територіальних громад Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей, керівники, фахівці комунальних підприємств і закладів, депутати обласних та місцевих рад, правозахисники та правоохоронці, науковці, лідери громадської думки та представники громадських об’єднань, молодіжних організацій, ЗМІ.

«Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків визнано в усьому світі найважливішим чинником досягнення сталого розвитку як держави в цілому, так і кожної окремої територіальної громади. Гендерний форум «Рівні права – великі можливості», який було започатковано у 2015 році, і до якого долучилися правники, політики та політикині, представники та представниці закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціального захисту, громадських об’єднань, ЗМІ, всесвітніх організацій, благодійних фондів тощо – це одне із наших спільних досягнень у сфері гендерної політики. Ми вже провели десятки заходів спрямованих на впровадження принципів рівності та недискримінації у забезпеченні прав людини, на рівний доступ жінок і чоловіків та неупереджений вибір ними професій, зміну фаху без стереотипів тощо. Проте, попереду в нас ще багато роботи та цікавих проєктів», – зазначила Лілія Гиренко, начальник управління з питань культури та спорту виконавчого апарату обласної ради.

Після форуму гостям провели екскурсію полігонами університету. Представникам об’єднаних територіальних громад презентували кімнату з попередження домашнього насильства, «судову» залу, кімнату з надання психологічної допомоги та автошколу для людей з інвалідністю, яка реалізована в межах Національної стратегії створення безбар’єрного простору та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Безпечна та спроможна громада: у Дніпрі провели міжнародний форум
Следующий «Армія відновлення» Дніпропетровщини заробила понад 13 млн гривень за виконання суспільно корисних робіт. 

Нет комментариев

Оставить комментарий