Україна знищила два з чотирьох кораблів проекту, наприклад «Сергій Котов» – ВМС


Плетенчук нагадав, що у жовтні 2023 року був підбитий російський корвет «Павло Державін», який наразі не знаходиться в бойовій готовності.

Знищення російського патрульного катера “Сергій Котов” прокоментували у ВМС України. Там зазначили, що всього було знищено два з чотирьох кораблів такої конструкції, які були в її розпорядженні.

Про це в ефірі заявив маршал ВМС України Дмитро Плетенчук «Радіо Вольність».

Плетенчук повідомив, що ворожий корабель “Сергій Котов” охороняв Керченську протоку. Там він був знищений українськими морськими безпілотниками Magura V5.

“Цей корабель спеціально охороняв нашу Керченську протоку, в наших територіальних водах. І, до речі, ця ділянка моря офіційно закрита для судноплавства в Україні, яка має право виносити з цього приводу попередження. Тобто ми попереджали минулого разу. рік, що плавання сюди заборонено, необхідно», – нагадав представник ВМС.

Про це він повідомив Україна вже знищила два з чотирьох кораблів цього проекту. Так, у жовтні 2023 року був підбитий російський корвет «Павло Державін».

“Один із них – Павло Державін, який нещодавно отримав два ушкодження від ВМС. Пам’ятаєте, під Кримом? Він також потрапив на дві міни, які ми там встановили. І навіть Поки невідомо, в якому стані він, але до бою він точно не готовий. Це означає, що фактично два з чотирьох кораблів, які входять до цього проекту, вже не в строю», – сказав Плетенчук.

Читайте найважливіші новини дня:

Він також повідомив, що такі патрульні кораблі можуть виконувати різні завдання, зокрема: захищати свої бази, акваторію і протоку, стежити за цивільним судноплавством. Знищення кораблів «Сергій Котов» і «Павло Державін» істотно впливає на здатність суперника виконувати ці завдання і матиме вплив на психічний стан російської армії.

Нагадаємо, спецпідрозділ Групи 13 військової розвідки України атакував російський корабель “Сергій Котов” за допомогою кількох морських безпілотників “Магура V5”. Корабель затонув, разом з ним був знищений і вертоліт. Серед екіпажу човна є загиблі та поранені.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зазначив, що рішення щодо протиповітряної оборони, прийняті союзниками, потрібні зараз
Следующий Зеленський прокоментував чеську ініціативу щодо боєприпасів для України

Нет комментариев

Оставить комментарий