Українцям загрожують штрафи до 100 тис. грн – цн – Україна


Штрафи можуть збільшитися, якщо вогонь пошириться на великі території.

В Україні спалювання сухого листя і трави у воєнному стані додатково можна вважати диверсією. Подекуди штрафи за спалювання листя можуть перевищувати 100 тис. грн.

Про те, що він сказав в Київській міській державній адміністрації (КМДА).

За порушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді фінансового штрафу. Під час воєнного стану підпал також можна трактувати як диверсію “, – йдеться у повідомленні.

Спалювання трави, листя, сміття та іншої рослинності карається штрафом від 3060 до 6120 грн. Штраф для чиновників становить 15 000-21 000 злотих. грн.

Проте штрафи можуть бути посилені, якщо вогонь пошириться на значні території (поля, луки, пасовища) та території заповідників.

Штрафи в розмірі 90-150 тис. грн. може бути видано за знищення або пошкодження лісів, зелених насаджень навколо населених пунктів, уздовж залізничного полотна. Якщо під час пожежі загинули люди, їм загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.

Звертаємо увагу, що паяти листя, траву та іншу рослинність заборонено, оскільки при активному горінні рослинних залишків разом із димом у повітря виділяється отруйна суміш. Містить пил, оксиди азоту, чадний газ, важкі метали, бензопірен тощо.

Раніше ми писали, що на Полтавщині, ймовірно, згоріла жінка палила суху траву.

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber .


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський анонсував продовження кадрових змін у державних установах
Следующий "Мар'яна просто Богиня!": Безугла влаштувала новий скандал, навіть нардепи по вуха

Нет комментариев

Оставить комментарий