“Мар’яна просто Богиня!”: Безугла влаштувала новий скандал, навіть нардепи по вуха


Скандальна нардепка Мар’яна Безуглая “шукає роботу”, але від неї буквально відхрестилися. Мережа “вибухнула” жартами.

Куди звернулася Мар’яна та як відреагували колеги – дивіться у матеріалі Вікторії Гнатюк, доступному ексклюзивно для ТСН.ua.

Мар’яна Безугла знову в центрі уваги

Вона перша влаштовує скандали і першою зловтішається чиїмось звільненням, а сама продовжує сидіти в теплі. Депутат гидоти Мар’яна Безугла знову в центрі уваги. Так вона відгукнулася на вакансію, оголошену віце-спікером Верховної Ради України Оленою Кондратюк, але буквально відхрестилася від неї.

Раніше Кондратюк написала в соцмережах, що шукає SMM-спеціалістів для своєї команди. Вони повинні бути амбітними і допитливими. Заступник маршала закликав претендувати на вакантну посаду. Одним із перших Безугла запропонувала свою кандидатуру, але він був негайно відхилений.

«Свят, свят, свят», – написав Кондратюк.

Реакція інших парламентарів не зайняла багато часу.

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: «Просто богиня!» Новий скандал із нардепом Безуглим! І Мережа, і нардепи вам на вуха!

Як відреагували інші депутати?

Юрист і позаштатний офіцер ЗСУ Олексій Шевчук на запитання, до якої мети прагне Безуглая, пожартував, що «у самурая немає мети, у самурая є тільки шлях».

Нардеп «Слуга народу» Андрій Богданець написав: «Взяти Мар’яну Безуглу, вона просто Богиня в цій області».

Така реакція не дивна, адже Безугла регулярно опиняється в центрі скандалів через свої «дві копійки». Нардеп дуже любила говорити про Валерія Залужного, через що неодноразово наражалася на хвилю критики з боку українців. Якщо подивитися на сторінку нардепа в соцмережі, то Через пошту Мар’яна знайшла ще в чому звинуватити колишнього головкома. Переважна більшість українських політиків, громадських діячів і військових засудили Безуглу за її слова про Залужного. Сам головнокомандувач ніколи не відповідав на її нападки. Згоден, поради Безуглої йому навряд чи знадобляться.

Валерій Залужний та Мар’яна Безуглая / Фото. ТСН.ua

Не сподобався Мар’яні і колишній речник ВВС Юрій Ігнат.

«Коли, крім спікера, у вільний час був ще й клоуном», – написав депутат.

Скандали, ініційовані Безуглою

І саме через Безуглого виникли чергові скандали в суспільстві. Наприклад, нардеп запустила у своєму Facebook голосування: чи готові українці відмовитися від громадянства в обмін на виїзд за кордон? Результати, звісно, ​​невтішні, але чи долучалися іноді до голосування російські боти, незрозуміло. У Мар’яни не впевнені навіть її передплатники.

Ажіотаж від заяв Безуглої

Але писати у Facebook – це не те саме, що говорити наживо перед людьми. Скільки коштує перлина до 30-річчя Незалежності України:

«Крім того, електрики…»

Ось що Мар’яна розповіла про митні збори в Україні. Вона теж фахівець ОПК, хоча має медичну освіту і логічніше, щоб у комісії з охорони здоров’я сиділа людина з фаховою освітою. Але ні, я думаю, що це не такий великий ажіотаж. Отже, як ми поширюємо фейкові новини про мобілізацію жінок? Як критикувати військове командування? Як відмовитися від геніальних ідей? Ось приклад жіночої мобілізації. Як що жінкам, які виїхали після початку повномасштабного російського вторгнення, також доводиться воювати на передовійі не бути в Європі.

«Одні не можуть виїхати з країни і їх мобілізують, а інші вже шукають любові в Європі. Рівні права!.. А якщо жінки займуть небойові посади, що буде з тилом, який так налагодився за два роки. Чи справді їх відправлять у бойові частини? А кум не допоможе?.. Більше того, із запровадженням жіночого військового обліку та мобілізації на небойові посади ми отримуємо шанс відкрити кордони для обох статей», – сказала Безуглая.

Як ви можете собі уявити, користувачам не знадобилося багато часу, щоб відреагувати:

  • «Іди спати, нічого не кажи! Іди сам копай окопи!»;
  • “Звідки у вас такі дурні думки? То якщо за спиною мого чоловіка-бійця ховаються мільйони здорових чоловіків разом із чиновниками та депутатами, я теж маю йти на фронт? Ви що, з глузду з’їхали?”;
  • “Що б ви не писали, у вас нічого не вийде. Довіра людей до армії та пана Залужного на такому рівні, про який ви навіть не мріяли. Де ви, а де пан Залужний. Пишіть і переписуйте свою могилу. Перед смертю, як кажуть, ти не можеш дихати.

Народний депутат Безугла підтримує мобілізацію жінок в Україні / Фото. ТСН

Безуглай опитування в соцмережах

До речі про смерть. Чергове дивне опитування Безугла опублікувала на своїй сторінці у Facebook. вона Я запитав українців, чи хочуть вони смерті нардепів. Цікаво, що варіант «Так» обрали 61% виборців. Тепер цієї публікації більше немає на її сайті.

У коментарях користувачі по-різному відповідали на запитання. Хтось цікавився, чи все гаразд із самою Безуглою, хтось скаржився, що питання занадто загальне, мовляв, не хочеться, щоб усі нардепи вмирали, а дехто так. Інша частина пожартувала, що змусити нардепів жити на мінімальну пенсію буде набагато складніше.

Проте Безуглая порахувала цього опитування недостатньо і опублікувала наступне: «Ви хочете, щоб народні депутати нинішнього скликання Верховної Ради України сиділи у в’язниці?». Тут було більше варіантів відповідей. 58% проголосували “більшість – так, але вони нормальні”.

Нова ідея Безуглая

І ось одного разу Безугла випустила новий випуск і зареєструвала у Верховній Раді провокаційний законопроект, на який в Україні відреагували з обуренням. Вона запропонувала ввести тюремне ув’язнення для тих, хто “відповідає функціям держави”.

Законопроектом пропонується встановити кримінальну відповідальність громадян України, які виконують “відповідні державні функції”, зокрема: представляють Україну на міжнародних заходах, перед уповноваженими особами чи представниками іноземних держав, а також перед представниками міжнародних організацій. Що саме означає «присвоєння функцій держави», не уточнюється, але автори законопроекту пропонують карати тих, хто порушує його норми «через листування, телефонні розмови, телеграфну та іншу кореспонденцію та інші форми зв’язку без довіреності та затвердження в розумінні закону». ПРИБЛИЗНО.”

Але після резонансу нардеп назвала свій документ “законодавчою провокацією”, а співавтор і колега по фракції Галина Третьякова Згадав, щоб перевірити.

Потім Безугла спробувала перетворити свою ідею на жарт. Ну, з цього треба якось виходити, тому що навіть мої колеги по фракції казали, що законопроект не те, що не приймуть, а навіть не розглядатимуть.

До речі, у травні 2022 року Безугла намагалася «протягнути» у Верховну Раду свої геніальні ідеї, наприклад, закон №7351, який в умовах воєнного часу дозволяв командирам застосовувати зброю проти проникнення військовослужбовців, навіть якщо це привести до їх загибелі. Після публічної критики законопроект було відкликано.

Читайте найважливіші новини дня:

Заява Державтоінспекції щодо справи Безуглого

Крім того, про це зазначили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України Безугла ввела в оману членів РНБОпросування Закону №4210 про посилення контролю над Збройними силами України.

Згодом «слуга» Федір Веніславський наполягав на виключенні Безуглого з парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, але нардепа так і не виключили.

До слова, Безугла є співавтором більшості законопроектів про мобілізацію, але поки що жодна ініціатива, запропонована народним депутатом, не була прийнята. Постійні скандали дійшли навіть до президента, але він відповів коротко і чітко:

“Я одним дуже вдячна, а іншим мені соромно. Щодо коментарів у Facebook, вибачте, я цим не займаюся, у мене немає часу. А щодо Мар’яни, Валерія і у них є там ще кілька людей”, дуже складно, усі люблять коментувати та лайкати у Facebook. Вони там дуже часто спілкуються. Вони або разом йдуть на фронт, або сваряться. Для мене це, чесно кажучи, складні питання. Ось чому. , я думаю, ми всі маємо кожен день віддавати результати державі, але у нас буде час на селфі».

Президент України Володимир Зеленський / Фото: Офіс президента України

Безуглая не вийшла з фракції?!

Власне, Безуглая критикує не лише Зеленського – вона для неї авторитет, хоча водночас вона любить критикувати власну фракцію, питання лише в тому, чому вона опинилася в Раді.

Нагадаємо, на початку лютого 2024 року Безугла заявила, що виходить з партії. У своєму Facebook вона написала, що її заяву розглянула голова партії Олена Шуляк. А потім 28 березня виявилося, що є ще один нюанс: Безугла вийшла з партії, але не з фракції. Про це повідомили народні депутати Ірина Геращенко та Ярослав Железняк з посиланням на віце-спікера ВР Олександра Корнієнка. Сама Безуглая каже, що подавала заяву на вихід із фракції, але її повернули, бо нібито неправильно подана:

«Коротше кажучи, формально вони це не випускають. Я вийшов із партії «Слуга народу» і пройшов усі процедури. З усіма питаннями звертатися до керівництва фракції».

Коли Безуглу звільнять з посади заступника комітету з оборони?

Питання її «виходу» з Комітету оборони піднімалося не раз. До речі, він там як депутат. 5 січня 2024 року Комітет з нацбезпеки Верховної Ради звільнив Безуглу з посади заступника голови. Члени комісії проголосували «за» одноголосно, лише один представник від народу утримався при голосуванні. 6 січня було зареєстровано постанову про звільнення Безуглого. Проте вона досі обіймає посаду заступника голови комісії та голови підкомітету з питань демократичного громадянського контролю та нагляду.

Вже було дві спроби офіційно звільнити її – 10 січня та 16 січня була ще одна спроба. Народні депутати навіть заблокували трибуну Ради. Але, як кажуть, Бог любить Трійцю, тому ми віримо в краще.

При цьому, навіть якщо подивитися будь-яке відео, присвячене Безуглі, чи пости в її улюбленій соцмережі, скрізь купа коментарів про те, що нардепу не місце в Раді, а тим більше в Комітеті з питань оборони.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Українцям загрожують штрафи до 100 тис. грн - цн - Україна
Следующий Зеленський 1 квітня провів позачергову нараду щодо НАТО – відео

Нет комментариев

Оставить комментарий