Зеленський 1 квітня провів позачергову нараду щодо НАТО – відео


«Сьогодні я провів спеціальну зустріч щодо нашої роботи з Альянсом щодо відповідності та перспектив на цей рік», — йдеться у заяві.

За його словами, на зустрічі були присутні всі наші міжнародники, міністр оборони Рустем Умеров і міжнародна команда міністерства. За його словами, цей рік ставить кілька принципових питань у відносинах України з НАТО.

“Це стосується, зокрема, саміту у Вашингтоні та багатьох інших аспектів взаємодії. Тільки з Україною в Альянсі ми можемо розраховувати на реальну безпеку в Європі”, – додав президент.

Україна і НАТО

30 вересня 2022 року Україна подала заявку на вступ до НАТО за прискореною процедурою. Київ розраховував отримати запрошення до НАТО під час літнього саміту у Вільнюсі, але цього не сталося.

Досі лунають досить суперечливі заяви щодо дати вступу України до НАТО. Наприклад, нещодавно заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане заявив, що Україна стане частиною Північноатлантичного альянсу, але коли точно визначити поки що неможливо. Сам Столтенберг якось зазначив, що Україна не зможе вступити в НАТО до кінця війни.

Додамо, що міністри закордонних справ країн НАТО на зустрічі в Брюсселі 29 листопада 2023 року надали Україні рекомендації щодо основних реформ, необхідних для вступу до Альянсу.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая "Мар'яна просто Богиня!": Безугла влаштувала новий скандал, навіть нардепи по вуха
Следующий У Міненерго розповіли про невтішні наслідки збою

Нет комментариев

Оставить комментарий