Укренерго оголосило про відключення електроенергії – хто в списку – Україна


Володимир Кудрицький розповів, хто втратив “броню” внаслідок відключення електроенергії.

Президент правління НВКУкренерго«Володимир Кудрицький зазначив, що перегляд переліків підприємств, які не є об’єктами критичної інфраструктури, допоможе вирішити проблему накопичення боргів на ринку електроенергії. Саме такі компанії потрапляють у категорію тих, у яких гасне світло.

Про те, що я пишу прес-служба компанії.

За словами Кудрицького, заборгованість підприємств, які не погашаються за куплену на балансуючому ринку електроенергію, становить близько половини загальної заборгованості учасників ринку перед Укренерго.

Таким чином, Укренерго не може розрахуватися з виробниками електроенергії, що суттєво ускладнює їх завдання щодо ремонту енергоблоків, підготовки до сезону та накопичення запасів палива.

«На початку вторгнення регіональне військове управління склало перелік основних споживачів. Потім довго розробляли детальні критерії. І сталося так, що в список потрапили сумнівні об’єкти. Як готелі. Або якісь інші підприємства, які, звичайно, не виробляють тепло або не займаються водопостачанням людей і підприємств. Тобто ті, які не є критичною інфраструктурою. Список таких компаній досить строкатий. Зараз це держзамовлення скасовано, і ці підприємства втратили «броню» через простої. Вони почнуть закриватися, процес буде болючим.«Але за спожиту електроенергію треба платити. На ринку існує чітка кореляція між своєчасною оплатою рахунків і кількістю працюючих енергоблоків», – підкреслив керівник Укренерго.

Нагадаємо вам про це У Міненерго повідомили, чи вимикатимуть світло в Україні на Новий рік.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Федоров розповів про втрати окупантів
Следующий Безугла стривожила соцмережі опитуванням про втрати ЗСУ – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий