В одному із медзакладів Дніпра допомогли хлопчику зі складною патологією


Дніпровські лікарі врятували 13-річного Родіона з Донеччини від тяжкої хвороби. Досі він страждав від постійних запалень, був змушений місяцями приймати антибіотики. І лише у нашому медзакладі змогли вирішити цю проблему. Через кілька днів після тривалої та складної операції хлопчик гарно почувається.

«Було страшно, я хвилювався. Прокинувся після наркозу – все гаразд. Вже хочу додому», – розповів Родіон.

Хлопчик поділився, що мріє бути співаком, тож співає навіть у лікарняній палаті. Поруч – його мати Наталія.

«З 2020 року у сина кожні півтора-два місяці були запалення. Постійно на антибіотиках. Ми потрапили сюди і нам запропонували цю операцію. Сподіваємося, тепер все позаду і буде лише краще. Дякую усім, хто оперував та лікує Родіона!» – сказала Наталія.

Медичний центр у Дніпрі – єдиний в області, де роблять такі надскладні операції, усуваючи подібні патології у дітей.

«У дитини майже з народження була тяжка вада сечовивідних шляхів. Через це були й запалення. Нашою метою було зробити все, щоб хлопчик був ще й соціально адаптованим. Ми збільшили об’єм сечового міхура, змоделювавши його з частини тонкої кишки», – розказав Олександр Гладкий – медичний директор з хірургії та трансплантології.

Такі хірургічні втручання тривають по 7-8 годин та потребують участі 15-ти спеціалістів.

«Ці операції складні і фізично і морально для хірургів. Та результати нас тішать. Допомагати таким діткам – найголовніше для нас. Пишаюся нашою командою!», – сказала Марина Бойко – дитяча лікарка-уролог, завідувачка відділенням урології та реконструктивної хірургії.

Наші фахівці допомагають дітям з усієї України. Мешканцям регіону, переселенцям. Загалом за час повномасштабної війни тут прооперували п’ятьох таких пацієнтів.

«Я беру участь у таких операціях, це дуже цінний досвід. Потім супроводжую цих дітей під час післяопераційного періоду. Й надалі підтримую з ними зв’язок, бо втручання дуже складне – з пересадкою тканини тонкої кишки в сечовий міхур, а це різні тканини. Тож потрібно постійно спостерігати, щоб не було ніяких ускладнень», – розказав Денис Вернігора – дитячий лікар-хірург.

Надзвичайну роботу медиків цього центру відзначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Я дякую усім медичним працівникам, які працюють попри всі складнощі та ризики воєнного часу! Разом ми – нездоланна сила!» – сказав Микола Лукашук.

 

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая На полях третьей встречи советников по национальной
Следующий Президент Украины Владимир Зеленский провел видеоразговор с

Нет комментариев

Оставить комментарий