Володимир Зеленський нагородив працівників ДСНС, які брали участь у ліквідації наслідків російських обстрілів — Офіційне інтернет-представництво Президента України


Володимир Зеленський нагородив працівників ДСНС, які брали участь у ліквідації наслідків російських обстрілів — Офіційне інтернет-представництво Президента України
6918 a625b13360fc169b6fccebdd184ad836 1647532597 large


Володимир Зеленський нагородив працівників ДСНС, які брали участь у ліквідації наслідків російських обстрілівПрезидент України Володимир Зеленський відзначив працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які виявили особисту мужність і самовідданість під час порятунку життя людей і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених ракетно-бомбовими ударами російського агресора.

Відповідним указом Глава держави нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня старшого прапорщика служби цивільного захисту Юрія Бородая, який під вогнем окупантів гасив пожежу, що виникла внаслідок ворожого обстрілу в будівлі Державного податкового університету в місті Ірпені, та запобіг подальшому поширенню вогню.

Президент також нагородив орденом капітана служби цивільного захисту Олексія Романенка, який під вогнем окупантів ліквідував наслідки обстрілу будівлі Державного податкового університету в Ірпені та запобіг подальшому поширенню вогню.

f06077a1c85624963bb2e8568e3a9c1a 1647532596 wysiwyg

Крім того, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено полковника служби цивільного захисту Тараса Гордієнка. Він керував виїздами на ліквідацію наслідків ракетних ударів окупантів по містах Ірпінь та Буча, зокрема очолював ліквідацію пожежі у школі мистецтв у Бучі, займання близько 30 приватних житлових будинків та багатоповерхівки. Тарас Гордієнко також очолював розбір завалів двох поверхів чотириповерхового будинку в Ірпені, де могли бути постраждалі.

Також Президент нагородив орденом полковника служби цивільного захисту Віктора Дарагана. 2 березня разом з особовим складом він евакуював 200 мирних мешканців смт Бородянка, які провели понад дві доби під завалами власних будинків після обстрілу, здійсненого російською авіацією. Завдяки його вмілому керівництву вдалося запобігти втратам серед особового складу та вивести техніку в безпечніше місце.

Орденом також нагороджено майора служби цивільного захисту Івана Мариця. З першого дня нападу Росії на Україну він разом із особовим складом рятувальної частини смт Бородянка виїжджав на ліквідацію наслідків російської агресії. Завдяки його героїзму та вмілим діям було звільнено мешканців, які спустилися в укриття й опинилися під завалами будівель. Іван Мариць також допомагав евакуювати техніку та особовий склад із небезпечної зони до смт Пісківка.

Глава держави подякував рятувальникам за службу та побажав їм якомога швидшої перемоги над агресором.

«Ви робите те ж саме, що й наші військові – захищаєте країну на своєму місці. Ви прекрасні міцні люди. Я бажаю вам довгого життя, бо від цього залежить наше життя, життя наших цивільних. Україна вдячна кожному й кожній із вас. Продовжуйте рятувати нас із надзвичайних ситуацій», – наголосив Володимир Зеленський.

 Источник: Президент Украины https://www.president.gov.ua/

Предыдущая Президент відвідав у лікарні мешканців Київщини, поранених унаслідок ворожих обстрілів  — Офіційне інтернет-представництво Президента України
Следующий Андрій Єрмак під час онлайн-зустрічі закликав провідні інвестиційні компанії світу до участі у відновленні України після війни — Офіційне інтернет-представництво Президента України

Нет комментариев

Оставить комментарий