Volkswagen Passat: майбутнє перевтілення моделі


Керівник американського підрозділу компанії Volkswagen(Volkswagen of America) Йохан де Найссен повідомив, що компанія в майбутньому планує відмовитися від моделі Passat: вже через декілька років її замінять електричним седаном. Варто зазначити, що наразі говориться виключно про автомобілі для США та Канади. Ще немає достовірної інформації стосовно того, яке майбутнє чекає на європейський Passat. Цілком можливо, що і йому приготована доля американського родича.

Нагадаємо: модель німецького автовиробника Volkswagen Passat можна впевнено назвати справжнім автомобільним довгожителем. Успішно дебютувавши у далекому 1973 році, він чудово себе почував на європейському континенті, і аж у 1986 році вийшов на американський ринок. У 2011 році німці розпочали випускати різні автомобілі для американського і європейського ринків. Американська версія дещо відрізнялася від європейської і габаритами, і трохи простішим технічним оснащенням. Пізніше цей автомобіль з’явився і на ринку Китаю, де в 2018 році змінив свою генерацію, і тепер випускається на платформі MQB. В Штатах же вирішили обмежитися тільки поглибленою модернізацією – частково і через те, що обсяг реалізованих авто не виправдав сподівань і випуск дійсно нового покоління став би економічно невиправданим.

В розмові з популярним автомобільним виданням Йохан де Найссен сказав, що для Passat відпочатку було встановлено обмежений життєвий цикл, і по його закінченню модель, скоріше всього, не отримає продовження. Можливо, їй на зміну прийде електрокар у кузові седан, зібраний на основі концепту ID.Vizzion, який продемонстрували в 2018 році. Він стане більшим, потужнішим і значно прогресивнішим, аніж сучасна американська версія Volkswagen Passat, і однозначно позбавиться традиційного двигуна внутрішнього згорання. Але, на думку фахівців, таких змін варто чекати ще декілька років, і причина цьому – нещодавній рестайлінг, який отримала американська модель. Зрозуміло, що оновлений автомобіль не будуть одразу знімати з конвеєра, і його випуск ще триватиме. Хоча незрозумілим залишається одне: чому американці не змогли оцінити і полюбили комфортний і безпечний Passat так, як ми? Мабуть, дається взнаки менталітет.)

Volkswagen Passat B7 – оренда в Києві

Поважаєте безпечні, надійні та комфортні автомобілі? Тоді вам однозначно сподобається автомобіль Volkswagen Passat B7 (2015 р.в.), який пропонується в оренду компанією РентДрайв (RENTDRIVE.UA). Шукаєте гарний варіант для тривалої подорожі в колі сім’ї чи друзів? Ми з радістю вам допоможемо! Умови оренди та детальні технічні характеристики прокату авто на шукайте на сайті.

Предыдущая Актуальні й донині твори вікторіанської епохи
Следующий Shooting Tour Kiev: Enjoy the Adrenaline

Нет комментариев

Оставить комментарий