Як працює лазерна епіляція Moveo?


Принцип лазерної епіляції полягає в наступному. Лазер виробляє світлову енергію, яку поглинає темний пігмент у вашому волоссі та корені волосся. Це нагріває волосся, завдаючи шкоди волосяному фолікулу. Потім волосся вимикаються і переходять у фазу спокою. Отже, ви бачите повільніше зростання і, зрештою, зростає набагато менше волосся.

Не тільки густина і товщина волосся впливають на результати ефективної лазерної епіляції, але колір пігменту волосся та тип шкіри або колір шкіри (пігмент) також є критичними факторами при плануванні процедур. Оскільки лазерна енергія поглинається будь-яким темним кольором, будь то волосся або шкіра, параметри лазера потрібно буде встановлювати по-різному для окремих пацієнтів.

Варація типу шкіри

Варація типу шкіри

Типи шкіри варіюються від типу I-VI на основі так званої шкали Фіцпатріка:

I: Білий; Завжди горить, ніколи не засмагає
II: Білий; Зазвичай опіки, важко засмагає
III: білий; Іноді опіки, середній загар
IV: помірно коричневий; рідко опіки легко засмагають
V: темно-коричневий; рідко опіки, легко
VI: чорний; ніколи не горить, легко засмагає.

Загалом, щоб шкіра не зазнала негативного впливу лазерного лікування, рекомендується уникати самостійного засмаги до і безпосередньо після сеансів лазерного волосся. На щастя в LaserMi, ми використовуємо систему лазерної епіляції Moveo Motus AX от Deka Laser, яка може ефективно видаляти волосся з більшості типів шкіри і, отже, відрізняється від більшості інших лазерних апаратів, що є на ринку.

Що передбачає процедура?

Що передбачає процедура?

Пацієнту буде запропоновано вдягти захисні окуляри, тоді як ділянку, яку слід обробити лазером, буде змащено цпеціальним гелем.

Гоління вдома перед приходом до клініки обов’язкове, тому що на поголеній шкірі лазер швидше достається до волосяного фолікулу та нагріває його найбільш ефективно.

Маленький наконечник ледве прикладають до шкіри, і при активації лазера застосовується спалах енергії лазера. Процедура на лазері Motus AX от Deka Laser повністю безболісні і все, що ви будете відчувати – це легке тепло.

Тривалість кожної процедури, а також загальна кількість необхідних процедур варіюються залежно від густоти волосся, густини волосся, гормонального впливу та розташування волосся на тілі. Оскільки волосся циклічно переживає фази “росту” та “сплячого”,

А если Вы ставите ставки на спорт, то рекомендуем узнать про 1хбет зеркало – чтобы получить доступы, если заблокировали аккаунт в 1xbet.

Які переваги перед іншими формами видалення волосся?

Які переваги перед іншими формами видалення волосся?

Традиційні методи видалення волосся, такі як гоління, вищипування та епіляція воском, забезпечують лише тимчасове полегшення і можуть насправді стимулювати ріст волосся. Усі ці методи зазвичай призводять до рубців, алергічних реакцій та врослого волосся.

При електролізі оператор вводить голку у волосяний стрижень з наміром досягти фолікула, а потім направляє невеликий електричний заряд, призначений для вимкнення фолікула. Потім оператор видаляє це волосся за допомогою пінцета. Видалення волосся, очевидно, відбувається набагато швидше за допомогою лазера, оскільки лазер імпульсує приблизно раз на секунду по поверхні шкіри. Кожен “імпульс” лазерного світла виводить з ладу велику кількість волосяних фолікулів одночасно.

Чи є побічні ефекти?

Чи є побічні ефекти?

Відразу після процедури дазерної епіляції Moveo шкіра буде виглядати трошки рожевою. Це затихне протягом години-двох, і шкіра прийде в норму. Тестове місце часто використовують для оцінки та визначення реакції шкіри кожного індивіда. Ще раз, засмага протипоказана до та між інтервалами лікування, щоб зменшити частоту шкірних реакцій та пігментних змін.

Предыдущая Корупційні схеми у харківському ЖКГ
Следующий Праздничные букеты с доставкой в Кривом Роге – лучший подарок для вас

Нет комментариев

Оставить комментарий