Яскраві національні костюми, вражаючі постановки: ансамбль «Славутич» провів звітний концерт


Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль «Славутич» виступив на сцені Дніпровського театру опери та балету.

Колектив ансамблю – це артисти балету, вокалісти, учасники оркестру. Тож глядачі змогли насолодитися вокально-хореографічними композиціями, танцювальними сценами та мініатюрами у поєднанні з вокалом, м’яким гумором, ліричними словами. Постановки засновані на народних традиціях та українському фольклорі.

«Колектив ансамблю робить надзвичайно важливе: береже українські традиції, історію. Кожна їхня вистава – це масштабне дійство. Отримали надзвичайні емоції від концерту! Дякую артистам за розвиток культури у регіоні!», – сказала начальниця управління з питань культури та спорту Дніпропетровської обласної ради Лілія Гиренко.

Ансамбль у 1971 році заснував народний артист України, відомий хореограф Юрій Клоков. Колектив неодноразово перемагав на всеукраїнських фестивалях. Ансамбль є переможцем І, ІІ, ІІІ турів Всеукраїнського фестивалю народної хореографії імені П. Вірського, у 2004, 2007 та 2011 роках – ІІ місце. Давав концерти у Франції та Швейцарії, Польщі й Румунії. А у 2009 році ансамбль отримав статус «академічного».

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая 5 причин обрати швидку доставку від ресторану Sushi Master в Дніпрі
Следующий 150 пічок для наших захисників та захисниць

Нет комментариев

Оставить комментарий